John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

John Wick Hex 8 Ekim'de Epic Store üzerinde lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Geçtiğimiz aylarda bilgisayar platformu için duyurulan ve 2020 yılında çıkması beklenen John Wick Hex’in çıkış tarihi duyuruldu. Yapım önümüzdeki ay Epic Store üzerinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

blank

İngiliz oyun geliştirme stüdyosu olan Bithell Games tarafından geliştirilen John Wick Hex geçtiğimiz aylarda 2020 yılı için gündeme gelmişti. Ne zaman yayınlanacağı konusunda net bilgilerin yer almadığı oyunda bugün önemli bir gelişme  yaşandı ve oyunun ne zaman lansmana çıkacağı belli oldu. Bilgisayar platformuna özel olarak geliştirilen yapımın Epic Store’a özel olacağı belli olurken aynı zamanda çıkış tarihi de Epic üzerinde oyuncular ile paylaşıldı.

Yayıncılığını Good Shepherd Entertainment tarafından Epic Store’da yayınlanacak olan John Wick Hex 8 Ekim 2019’da lansmana çıkacakmış. Dünyaca ünlü film serisinin profesyonel tetikçisi John Wick gibi düşünmemizi sağlayacak olan yapım hızlı ve tempolu oynanışı ile oyunculara aksiyon yüklü sahneler sunacak.

Filmin perde arkasındaki ekip ile işbirliği yapılarak geliştirilen oyun bilgisayar platformunda oyunculara sürükleyici bir suikast deneyimi yaşatacak. Yapım Epic üzerinde 29.00 TL fiyat etiketi ile ön siparişlerde yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol