John Wick Dizi Oluyor! İşte Kadroya Katılan İlk İsim

Amerikalı ünlü aktör Mel Gibson, John Wick dizisi The Continental'ın oyuncu kadrosuna katılan ilk isim oldu.

Keanu Reeves’in yıldızı olduğu John Wick filmi, televizyona uyarlanıyor. Deadline’ın haberine göre John Wick dizi uyarlamasının başrolünde Mel Gibson‘ın izleyeceğiz. Amerikalı aktör, The Continental‘ın oyuncu kadrosuna katılan ilk isim oldu.

Üç bölümlük dizi, dünyanın dört bir yanından suikastçıların buluşma noktası olan otelin kökenlerini anlatacak. İzleyenlerin bileceği üzere The Continental, John Wick evreni için çok önemli bir yer. 70’lerde geçecek olan dizi, film serisinde Ian McShane tarafından canlandırılan Winston Scott karakterini merkezine alacak. Gibson, Cormac adında yeni bir karakteri oynayacak.

John Wick Dizisinin Adı ‘The Continental’ Olarak Açıklandı

john wick dizi mel gibson

Winston’ı kimin oynayacağına dair henüz bir haber yok. John Wick dizisi, ABD’nin en büyük televizyon kanallarından Starz‘da yayınlanacak. Çıkış tarihi ise şimdilik belli değil. Çoğunlukla sinema filmlerinde izlediğimiz Gibson, 1976 yılında Avustralya menşeli drama dizisi The Sullivans’tan bu yana ilk kez bir televizyon dizisinde görünecek.

Son yıllarda Boss Level, Force of Nature ve Blood Father gibi filmlerde rol alan Amerikalı aktör, 2016 yapımı Hacksaw Ridge‘ın yönetmenliğini yapmıştı. İkinci Dünya Savaşı’nda ateşli silah taşımayı reddeden barış yanlısı Amerikalı savaş doktoru Desmond Doss hakkındaki biyografik film, En İyi Ses Miksajı Oscar’ı dahil çok sayıda ödülün sahibi olmuştu.

70’lerde Geçecek Dizi, Winston Scott Karakterini Merkezine Alacak

Winston Scott John Wick

John Wick dizi uyarlaması ile birlikte ikonik aksiyon evreni daha da genişlemiş olacak. Bu arada John Wick: Chapter 4‘ün çekimleri hala devam ediyor. Serinin yaratıcısı Chad Stahelski tarafından yazılıp yönetilen film; Keanu Reeves, Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick ve Rina Sawayama gibi isimleri yeniden bir araya getiriyor. John Wick 4, 27 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol