Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

James Gunn’dan Marvel ve DC Filmi Yönetmenin Farkları

Ünlü yönetmen süper kahraman filmlerinde sıkılıyormuş.

James Gunn, DC ile Marvel filmi yönetmek arasındaki farklardan bahsetti.

Guardians of the Galaxy ve The Suicide Squad’ın yönetmeni, The New York Times’a iki stüdyonun serilerini arasında büyük farklılıklar görüp görmediği sorulduğunda, “Evet, ama muhtemelen insanların düşündüğü kadar çok değil. Hiç şüphe yok ki Kevin Feige kurguyla Warner Bros’taki insanlardan çok daha fazla ilgileniyor. Daha fazla talimat veriyor. Onları almanıza gerek yok ve ben her zaman almıyorum.” açıklamasında bulundu.

Suicide Squad ve Gotham Knights E3 2021de Yer Almayacak 1

Yönetmen ayrıca DC’nin evrene daha az tekdüze yaklaşımından bahsetti ve “DC’nin kendisini Marvel’den ayırt etmesinin yollarından biri bu” yorumunu yaptı.

James Gunn daha sonra DC evrenindeki filmlere yönelik çoklu evren tabanlı yaklaşımını tartıştı: “DC çoklu evreninde farklı şeyler yapabilme yeteneği nedeniyle eğlenceli buluyorum. Çizgi romanlarına gerçekten benzemeye başlıyorlar. Marvel Evreni her zaman farklı yapımlar arasında biraz daha uyumluydu fakat DC’nin her zaman daha harika tekli çalışmaları vardı.
“Matt Reeves tarafından yönetilen Batman filmi için de çok heyecanlıyım. Gerçekten iyi film yapımcılarıyla çalışıyorlar, umarım sıkıcı olmaz” açıklamalarında bulundu.

Yönetmen kısa süre önce Nuri Bilge Ceylan tarzı bir açıklamayla süper kahraman filmlerinin “kendisi için çoğunlukla sıkıcı” olduğunu da söylemişti. Hatta önümüzdeki ay yayınlanacak olan The Suicide Squad filminde de sıkıcılıktan uzak kalmak için bir takım çalışmalar yaptığını belirtti.

james gunn haber fotosu

James Gunn tarafından yönetilen The Suicide Squad’ın ABD’de sinemaları ve HBO Max’te 6 Ağustos’ta, İngiltere sinemalarında ise 30 Temmuz’da biraz erken gösterime girmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.