Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

It Takes Two Filminin Başrolü Dwayne Johnson Olabilir

Hazelight Studios tarafından geliştirilen It Takes Two'nun film uyarlamasında ünlü aktör Dwayne Johnson'ı izleyebiliriz.

Son yılların en beğenilen oyunlarından It Takes Two’nun filme ve diziye uyarlanacağını daha önce sizlere bahsetmiştik. Geliştirici Hazelight Studios’un her iki proje için Amazon ile el sıkıştığı da gelen bilgiler arasındaydı.

Variety‘nin sayfalarına taşıdığı habere göre It Takes Two filmi, Amazon Studios’ta “öncelikli geliştirme” statüsü ile üretime başladı. Prodüksiyonu dj2 Entertainment ve Seven Bucks Productions tarafından üstlenilen yapımda Dwayne Johnson‘ın başrolde oynayacağı bildiriliyor.

It Takes Two Filmi Yapım Aşamasında

dwayne johnson it takes two film

“The Rock” lakaplı ünlü aktör projenin yapımcıları arasında yer alıyor, ancak filmde rol alıp almayacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Sonic the Hedgehog’un yazarları Pat Casey ve Josh Miller tarafından kaleme alınan It Takes Two filmi, tıpkı oyunda olduğu gibi boşanmak üzere olan iki ebeveyn olan May ve Cody’nin maceralarını takip edecek.

Stockholm merkezli bağımsız oyun geliştirme stüdyosu Hazelight‘ın elinden çıkan ve geçtiğimiz şubat ayında 5 milyon kopya satışına ulaşan It Takes Two, 2021 yılının en iyi oyunu seçilmişti. Eleştirmenlerce beğenilen aksiyon macera oyununun aynı başarıyı film ve dizi uyarlamalarında da gösterip gösteremeyeceği büyük bir merak konusu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.