Iron Throne’a Yeni Bir Oyun Modu Geldi!

Iron Throne'a güncelleme geldi.

Başarılı geliştirici ve yayıncı olan Netmarble Corp, MMO strateji oyunu olan  Iron Throne’a ile milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

Oyuna gelen İttifak Lejyon Savaş ile oyuncular takım olarak 20vs20 savaşlara katılabilecek ve aksiyon dolu anlar yaşayabilecekler. Oyuna gelen güncelleme ile çeşitli kahramanlar da oyunculara sunuldu. Özellikle tüm oyunculara açık olan pala ustası Shaheen Al Rashed, savaşları önemli ölçüde etkileyecek. Kasaba modu yoluyla alınan Lauren ve Hortlak karakterleride oyuncular için vazgeçilmez olacak.

“Iron Throne, lansmanından bu yana benzersiz oyun sistemi ile kullanıcılarımıza farklı bir oyun deneyimi sunuyor.” diyen Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee, “Güncellemeye yeni kahramanları ve ittifak özelliğini ekledik ve Iron Throne oyuncularının hazırladığımız içeriğin tadını çıkarmaya devam etmelerini umuyoruz.”, diye ekledi.

Android ve İOS platformunda ücretsiz olarak oynanabilen Iron Throne, dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir platformda birleştirerek eğlenceli vakit geçirtiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>