İptal Edilen Batman Oyunundan İlk Görseller Geldi

Warner Bros. Games Montreal tarafından geliştirilecek olan Batman oyunu piyasaya çıkmadan iptal haberi almıştı. Şimdi ise geçtiğimiz saatlerde oyun hakkındaki konsept tasarımlar sızdırıldı.

Warner Bros. Games Montreal’in geliştirmesini üstlenmişti fakat henüz duyurulmadan çıkacağının iptal haberi alınan Batman oyununun konsept tasarımları Twitter üzerinden paylaşıldı.

İptal Edilen Batman Oyununundan Konsept Tasarımlar Paylaşıldı

Bilindiği gibi Warner Bros yayıncılığını üstlendiği bir Batman oyunu serisi bulunmakta ve kesinlikle bu seri oyunseverler tarafından en önemli bir seri olduğu belirtilmekte. Yaklaşık birkaç saat önce aslında bu seriye de belli olup olmadığı bilinmemesine rağmen farklı bir oyundan konsept tasarımlar çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşıldı.

Batman

Aslında tam olarak konuya girmeden önce şu bilgileri vermek işimize yarar. Bu oyun henüz duyurulmamıştı ve duyurulmadan iptal edilme kararı alındı. En azından sızıntılara dair iddialar bu yönde. Son zamanlardaki sızıntılara göre oyunun proje ismi Project Sabbath olarak belirlenmesi bekleniyor. Oyun ise Damian Wayne’in Batman’ine konsantre olan bir hikayeye sahip olması kuvvetle muhtemel. Maalesef ki böyle bir yapımı şimdiye kadar hiç göremedik. Fakat Goran Bukvic tarafından kaleme alınan bu çizimler oldukça ilginç duruyor desek hiç fena olmaz. Ayrıca enteresan bir oyun hikayesini oyunseverler heyecanla bekleyebilirdi. İptali olan bu oyunun geliştiricisi olduğu sızdırılan şirket; Warner Bros. Games Montreal ise şimdi başka bir oyun olan Gotham Kngihts üzerinde çalışıyor.

Sızdırılan çizime aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol