Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

iPhone 14 Pro Max’in Görüntüleri Sızdırıldı

iPhone 14 Pro Max, görünümüne çok sayıda özelleştirme ekleyecek.

Daha önce standart ve Pro modellerin nasıl görünebileceğini gösteren çok sayıda iPhone 14 görüntüsü sızdırılmıştı. Şimdi ise nihayet ailenin en büyük üyesi iPhone 14 Pro Max’in nasıl görünebileceğine dair bir bilgi ortaya atıldı.

Bu bilgi, teknolojik haberleri sızdıran ve oldukça yeni bir isim olan ShrimpApplePro adlı bir kullanıcıdan geldi. Ancak henüz güvenilir olup olmadığı bilinmese de bilgiler, ele almaya değer bir geçmişe sahip. Sızıntı sahibi, Twitter’da bu modellerin bilgisayar destekli tasarım görsellerini yayınladı.

iPhone 14 Pro Max, Kamerasında Büyük Değişiklikler Yapacak

iPhone 14 Pro Max

Resimler esas olarak telefonun ön tarafına, özellikle de ekranın bir bölümünde yer alan delikli kameralara odaklanıyor. iPhone 14 Pro Max görüntülerine bakıldığında dev ekrana kıyasla kameraların iPhone 13 Pro’ya göre oldukça küçük göründüğünü söyleyebiliriz. Bu yüzden kameralar, ekranda eskisi gibi fazla yer kaplamayacak. Ön kameraya Andoid telefonlarda yer alan 46 Mp çözünürlük eklenecek. Ayrıca telefonda, iPhone 13 Pro Max’ten farklı olan önemli bir tasarım değişikliği de söz konusu.

iPhone 14 sızıntıları ilk çıktığında bazı kişiler, U şekilli çentiğin kaybolduğunu öne sürmüştü. Delikli kamera özelliğini kullanan yeni telefon serisine işaret eden çok sayıda kaynak, bu yeniliğin gerçek olduğunu öne sürüyor. Lansman öncesi haberler ve söylentiler genellikle oldukça belirsiz. iPhone serisindeki 5G ve düz kenarlar için geçerli olan belirsizlik, çentiğin ortadan kaldırılması için geçerli değil. Bundan dolayı bu kısmın kaldırılacağı neredeyse kesin.

Ayrıca iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Max’in Türkiye fiyatları konusunda konuşmak şimdilik zor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.