Büyük Gün Belli Oldu: iPhone 13 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Haftalardır sızıntılarıyla gündeme gelen, Apple'ın merakla beklenen iPhone 13 serisinin nihayet tanıtım tarihi açıklandı.

Apple severlerin merakla ve heyecanla beklediği seri; iPhone 13 tanıtım tarihi nihayet geçtiğimiz gün gün yüzüne çıktı.

Apple’ın uzun süredir beklenen, iPhone 13 serisi için tahmin edilmesi güç olmayan açıklama Greg Joswiak tarafından nihayet geldi. Cupertino merkezli şirket, hayranlarının heyecanla beklediği iPhone 13 serisinin tanıtım tarihini resmen belli oldu. Geçtiğimiz günlerde bazı sızıntılar tanıtım tarihinin 14 Eylül olacağını iddia ederken, Apple ise geçtiğimiz gün bu söylentileri gerçekten doğruladı ve yeni iPhone 13 serisini sızdırılan tarihte kullanıcıların beğenisine sunacağını duyurdu.

iPhone 13 tanıtım tarihi

iPhone 13 Tanıtım Tarihi 14 Eylül Olarak Açıklandı

Şirket, iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’i piyasaya sürecek. Üçü de etkinlikte tanıtılacak olan yeni Apple A15 çipine sahip olacak. Ayrıca daha büyük pil kapasiteleri, daha hızlı şarj ve ters kablosuz şarj ile gelmeleri bekleniyor. Ayrıca, yeni iPhone’ların hücresel bağlantının olmadığı durumlarda uydu iletişimi desteğine sahip olacağı da bildirildi. Ancak, bu özellik tüm bölgelerde kullanılamayabilir. Yeni iPhone’lar da yeni renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

Lansmanda iPhone haricinde tanıtılacak birkaç ürün daha olabilir bunlar; Apple Watch Series 7 ve iPad ve AirPods 3.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol