iPhone 12 Serisi Dört Modelden Oluşabilir

Apple'ın iPhone 12 ailesine yeni bir iPhone modeli daha eklenebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Apple’ın önümüzdeki yılın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 12 serisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Apple yeni iPhone 12 serisi ile birlikte iPhone ailesini genişletebilir. 

blank

Apple için 2020 yılı dolu dolu geçecek. 2020 yılının Mart ayında iPhone SE 2 modelini tanıtacağı iddia edilen Apple’ın Eylül ayında ise iPhone 12 ailesini tanıtacağı biliniyor. iPhone 12 ailesinin özellikleri yeni yeni ortaya çıkmaya başlarken, iPhone 12 ailesi hakkında önemli bir detay ortaya çıktı. Apple tedarikçilerinin aktardığına göre iPhone 12 ailesi, 4 farklı modelden oluşacak. 

iPhone 12 ailesine dair ilk gelen bilgilerle birlikte iPhone 12 ailesi modellerinin 5,4 inç, 6,1 inç ve 6,7 inç ekran büyüklüğüne sahip olması bekleniyordu. Son bilgilere göre ise iPhone 12 serisi dört modelden oluşacak. iPhone 12 ailesinin modellerinin ekran boyutları ise sırasıyla, 5.4 inç, 6.1 inç, 6.1 inç ve 6.7 inç olması bekleniyor. 

Yeni iPhone’lar OLED Ekrana Sahip Olacak!

Apple iPhone 12 ailesinin 5.4 inç ve 6.1 inç ekran boyutuna sahip modellerinde düşük özellikler sunacakken iPhone 12 ailesinin 6.1 inç ve 6.7 inç ekran boyutuna sahip modellerinde ise Pro özellikler sunması bekleniyor. Apple’ın iPhone 12 ailesi modellerinin 5G destekli olacak. Apple tedarikçileri ayrıca iPhone 12 ailesinin OLED ekranlarla birlikte gelmesi bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol