iPad’in 7’nci Nesli Tanıtıldı!

Yeni iPad üst düzey bir performans sunacak.

Dün akşam birbirinden yeni amiral gemileri ve teknoloji ürünleri ile etkileyici bir lansman gerçekleştiren Apple’dan bombalar gelmeye devam ediyor. 7’nci nesil yeni iPad tanıtımı yapan Apple, serinin en iyi deneyimini sunmayı vadediyor.

Yeni amiral gemileri ile kullanıcılarına en üst düzey performans sunacak olan Apple, iPad’in 7’nci nesli ile de adından epey söz ettirecek. 10.2 inç ekran boyutuna sahip olan yeni iPad A10 Fusion işlemci ile çalışacak. iPadOS işletim sistemi ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunacak olan 7’nci Nesil iPad, FaceTime HD kamera sensörüne de sahip. Bu kamera sensörü 8 MP özelliği sahip.

Bilindiği üzere Apple yeni amiral gemilerinden Touch ID’yi kaldırmış ve Face ID’yi getirmişti. Yeni nesil iPad’de Touch ID hala aktif bir şekilde kullanılabilecek.

32 GB ve 128 GB olmak üzre iki farklı depolama seçeneklerine de sahip olan iPad alüminyum bir yapıya sahipmiş. Söylentilere göre iPad’in bilgisayarlara göre 2 kat daha hızlı bir performansa sahipmiş.

329 dolar fiyat etiketi ile satışlarına açılacak olan yeni nesil iPad, ülkemizde ise 2.500 TL’den başlayan fiyat etiketi ile satılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol