iOS 15.1 Beta Geliştiriciler İçin Yayında

15 geliştirilmeye devam ediyor. iOS 15.1 Beta geliştiriciler için indirmeye sunuldu.

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde iOS 15 işletim sistemini indirmeye sunmuştu. iOS 15 işletim sisteminin çıkışında yetiştiremediği özellikler olan beta sürümlerinde test edilmeye başlandı.

iOS 15’in öne çıkan özelliklerinden birisi olan SharePlay özelliği kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Özellikle karantina dönemlerinde kullanıcıların arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmesi zora girmişti. Kullanıcıların birlikte aktiviteler yapabilmesine imkan veren SharePlay özelliği, iOS 15’e yetişememişti. Bu özellik aynı zamanda kullanıcıların birlikte eşzamanlı olarak müzik dinlemesine, video izlemesine ve uygulamaların paylaşılmasına olanak tanıyordu. iPhone, iPad ve Mac cihazlarında kullanılan bu özellikte oynatılan içerikler paylaşılan herkes tarafından da kontrol edilebiliyor.

iOS 15.1 Beta İndirmeye Sunuldu

ios 15.1 beta

iOS 15’e yetişmeyen SharePlay özelliği başta olmak üzere “Çağrıları Duyur” ve aşı kartlarının Apple Wallet’a eklenmesi özelliklerini içeren iOS 15.1 beta güncellemesi indirmeye sunuldu. Büyük yenilikler getirmiyor olsa da iOS 15.1 beta sürümü, iOS 15’in eksikliklerini gideriyor.

iOS 15.1 Beta Nasıl Yüklenir?

Yayınlanan güncelleme herkes için yayınlanan bir beta sürüm olmadığı için bu güncelleme sadece geliştiriciler tarafından yüklenebiliyor. Eğer ki bir geliştiriciyseniz, beta sürümünü yüklemek istediğiniz cihazınızda developer.apple.com/download/ adresine girerek, giriş yapıp beta profilini indirerek güncellemeyi indirebilirsiniz.

iOS 15 Güncellemesi Alan iPhone Modelleri

-iPhone 11 serisi

-iPhone 12 serisi

-iPhone Xs serisi

-iPhone XR

-iPhone X

-iPhone 7 serisi

-iPhone 8 serisi

-iPhone 6S serisi

-iPhone SE modelleri

-iPod Touch 7. jenerasyon

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol