iOS 14 İçin Korkutucu Gelişme

iOS 14 için kötü haber geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Apple’ın ilerleyen aylarda duyurusunu gerçekleştireceği yeni mobil işletim sistemi iOS 14 için korkutucu gelişme.

blank

Haziran ayında düzenlenecek olan WWDC 2020 etkinliğinde duyurulacak olan iOS 14 işletim sistemi için korkutucu bir gelişme yaşandı. Koronavirüs nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirilecek olan WWDC 2020 etkinliğinde Apple yeni yazılım ürünleriyle birlikte yeni bazı donanım ürünlerini tanıtacak. WWDC 2020 etkinliğinde duyurulacak olan iOS 14 işletim sistemi ile birlikte gelecek olan yenilik büyük bir merak konusu iken, bilindiği gibi iOS 14 işletim sisteminin bazı özellikleri internet siteleri üzerinden sızdırılıyordu. Aktarılan bilgilere göre hem güvenlik araştırmacıları hem de hackerlar, şubat ayından bu yana iOS 14 işletim sisteminin ilk sürümlerinden birisine sahipti ve aktif olarak inceliyordu. iOS 14 işletim sisteminin bu şekilde incelenmesi endişe verici görünüyor. Çünkü iOS 14 işletim sistemi üzerindeki keşfedilen açıklar, iOS 14 işletim sisteminin çıkışı ile birlikte büyük tehlike doğurabilir. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Apple’ın bu durumun üstesinden nasıl geleceği ise şimdilik bilinmiyor. iOS 14 ile birlikte yaşanan bu durumun Apple tarihinde bir ilk olduğu aktarılıyor.

iOS 14 Yenilikleri Neler?

Teknoloji devi Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 14 ile birlikte kullanıcılar yeni kişiselleştirilme seçeneklerine sahip olacak. Ana ekrana kesin olmasa da “widget” yani araç ekleme özelliği ile birlikte gelecek olan iOS 14 işletim sistemi ile birlikte kullanıcılar daha özelleştirilebilir iOS işletim sisteminin keyfini sürecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol