İOS 11.2 Beta 3 Sürümü Yayınlandı!

Apple, İOS 11.2 Beta 3 sürümünü yayınladı. Yeni sürüm ile İOS11'de meydana gelen hesap makinesi problemi ortadan kaldırıldı.

ABD’li teknoloji devinin yeni amiral gemileri ile tanıttığı İOS11 şu sıralar da test aşamasında olan bir mobil işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Hala Apple’ın üzerinde çalıştığı İOS11 beraberinde çeşitli sıkıntıları da getirdi.

Dünyanın en iyi mobil işletim sistemi olarak gösterilen İOS11, iPhone ve iPad’ler için yayınlandı. Yayınlanmasının ardından sık sık çeşitli hatalar ile karşılaşan kullanıcılar, hataları Apple’a bildirmekten yorulur oldular. İOS11’in en basit matematik işlemlerini bile yapamaması, aşırı pil tüketimi ve son olarak da cihazın ahizesinden gelen uğultu oldukça can sıkıcı bir hal almıştı. Apple bugün İOS 11’in üçüncü betasını yayınlayarak birçok problemi ortadan kaldırmayı planlıyor. Yaklaşık 2 hafta süren test aşaması bugün son bulmuş oldu.

İOS11’in yeni güncelleştirmesi ile birlikte bir çok özelliği iPhone kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanan Apple, beta 3 güncellemesi ile daha önce meydana gelen hataların düzeltilmesine ağırlık verdi. iPhone 8 ve iPhone X modellerinde bulunan hareketsiz duvar kağıtlarını diğer iPhone’lara da getirmeyi planlayan İOS güncelleştirmesi, hesap makinesinde ki hatada ortadan kaldırıldı.

Yeni İOS11 sürümü iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modellerini destekliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>