Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Intel Monsters Reloaded 2022’de Final Heyecanı Başlıyor

Monster Notebook ve Intel iş birliği ile düzenlenen Intel Monsters Reloaded 2022 Espor Turnuvası'nda sona gelindi. Ödül havuzunun 565 bin lirayı bulduğu dev organizasyon, 19 Kasım'daki final mücadelesiyle son bulacak.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Intel Monsters Reloaded, geçtiğimiz haziran ayında başlamıştı. Oyunculara yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları sunan Monster Notebook‘un Intel partnerliği ile düzenlediği espor turnuvası, toplamda 565 bin lira ödül havuzuna sahip.

Organizasyona Türkiye’den katılan oyuncular, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite ve PUBG turnuvalarında boy gösterirken, Almanya ve Körfez Arap Ülkeleri’nden katılımcılar ise CS: GO turnuvasında yarıştı. Yazın başlayan Intel Monsters Reloaded 2022, 19 Kasım’da ülkemizde gerçekleşecek CS:GO finaliyle sona erecek. Final maçına Türkiye’den 2, Almanya’dan 1 ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 1 takım katılacak.

Intel Monsters Reloaded 2022 Finali 19 Kasım’da

Intel Monsters Reloaded 2022

Devasa ödül havuzuyla Türkiye’deki espor ekosistemine büyük bir katkı sunan dev organizasyon, bu anlamda çok önemli bir yere sahip. Monster Notebook, geçen yıl düzenlediği Intel Monsters Reloaded espor etkinliğinin finallerini stüdyo ortamında oyun dünyasının sevilen isimleriyle birlikte 97 saat süren 40 Twitch ve YouTube yayını gerçekleştirerek 150 binden fazla espor ve oyun hayranını ağırlamıştı.

Sosyal medya platformlarından yüzlerce paylaşım ve 4.2 milyon görüntülenme elde eden turnuva, 300 bin TL’lik ödül havuzuyla katılımcılar tarafından büyük ilgi görmüştü. 2022 yılında ödül havuzunu 565 bin TL’ye çıkaran Monster ve Intel, görkemli final için tüm hazırlıklarını tamamladı. Intel Monsters Reloaded 2022 Espor Turnuvası’nın büyük final maçı, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü İstanbul’daki Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.