Insurgency: Sandstorm, Eylül Ayında PC’ye Çıkıyor!

Insurgency: Sandstorm, Eylül ayında PC'ye çıkıyor.

İlk kez 2014 yılında bilgisayar platformu için piyasaya çıkış yapan Insurgency, 2018 yılında da yenilenmiş yüzü ile karşımıza çıkacak.

New World Interactive tarafından geliştirilen Insurgency: Sandstorm, bugün PC Games N‘in yapmış olduğu habere göre Eylül ayı içerisinde bilgisayar platformu oyuncuları için çıkış yapacakmış. Çevrimiçi olarak oynayabileceğimiz oyunda, bizleri aksiyon dolu çok sayıda sahne karşılayacak. Zengin içeriğin ve eşsiz grafiklerin birlikte yer alacağı oyunda, farklı harita seçenekleride yer alacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan Insurgency: Sandstorm ilk önce PC platformu için çıkış yapacak.

Geliştirici ekibin planına göre oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda aynı anda yayınlanacakmış. Ancak konsol platformundaki bazı gelişmelerden dolayı Insurgency: Sandstorm, 2019’un ilk aylarında konsol oyuncularına sunulacak. Sabırsızlıkla beklenen yapım Eylül ayı içerisinde PC platformu oyuncularına sunulacak. E3 2018’de de boy gösterecek olan oyun Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak. E3 2018’de oyunculara tanıtılacak olan Insurgency: Sandstorm, fuar alanında oyuncular tarafından oynanabilecek. Oyun hakkında detaylı bilgi önümüzdeki günlerde belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol