Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram Gizli Hesap Görme

Popüler sosyal medya platformu Instagram'da gizli hesapları görmenin bir yolu var mı?

Dünya’nın en popüler uygulamaları arasında ilk sırada yer alan Instagram milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. Instagram’a kayıt olduktan sonraki aşamada isterseniz profilinizi gizli isterseniz de herkese açık yaparak içerisine yüklediğiniz fotoğrafları, videoları sergileyebiliyorsunuz.

Yüklediğiniz fotoğraf ve videoların bir başkası tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız hesabınız gizli durumda kullanabilirsiniz. Peki, Instagram’da bulunan diğer gizli hesapları nasıl kontrol edebilir ve gizli olmasına rağmen görebiliriz? İşte sizlere Instagram’daki gizli hesapları görebilmeniz için birden fazla farklı yöntem açıklamaları.

Instagram’da karşınıza çıkan herhangi bir gizli hesabı takip etmediğiniz sürece hesabın içeride ne fotoğraf paylaştığını, ne hikaye paylaştığınız veya ne yaptığını doğru bir şekilde analiz edemezsiniz. Takipçileri dahil göremeyeceğiniz Instagram gizli hesaplarda, gizli hesapların içeriğini görebilmek için 3. Parti uygulamaları kullanmanız gerekir.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemi

instagram gizli hesap

Instagram’da eski arkadaşınızın, sevgilinizin veya aile üyeniz dahil gizli bir hesaba sahip olan Instagram hesabının içeriğini görebilmek için 3. Parti uygulamalardan yardım almanız gerekir. Instagram gizli hesap görme uygulamaları sizlere Instagram’dan bağımsız bir şekilde yardımcı olarak hesap gizli dahi olsa takipçileri dahil geçmişte neler paylaştığına dair tüm özel bilgileri ücretsiz olarak kısıtlı bir şekilde sunuyor.

Instagram’da kullanabileceğiniz 3. Parti Instagram gizlilik hesabı görme uygulamalarının örnekleri aşağıda yer almaktadır.

 • Postegro
 • Bestwhozi
 • Pingru
 • Secretle
 • EyeZy
 • LiLi

Bu tür uygulamalar aracılığıyla Instagram’daki tüm gizli hesapların içeriğini görebilirsiniz. Fakat bu tür uygulamalar 3. Parti Instagram’dan bağımsız uygulamalar oldukları için hesabınızın bir başkası tarafından çalınması olasılık dahilindedir. Bu tür uygulamalara Instagram hesabınızla giriş yaparken kendi kişisel hesabınızı kullanmak yerine sahte hesap bilgileriyle giriş yaparak 3. Parti uygulamaları kullanmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Instagram Gizli Hesap Uygulamaları Nasıl Kullanılır?

instagram gizli hesap uygulamaları

Instagram gizli hesapları görebilmek için kullanacağınız uygulamalara giriş yaparken gerçek ve kişisel hesabınızı kullanmak yerine sahte bir hesap oluşturarak bu tür uygulamaları kullanmanız gerekir. Uygulamalara giriş yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

 • Herhangi bir gizli hesap görme uygulamasının internet sitesine giriş yapın.
 • Oluşturduğunuz yeni sahte hesapla uygulamaya giriş yapın.
 • Uygulamanın istediği izinleri verin.
 • Görmek istediğiniz tüm hesapların adını arama kısmına yazarak işlemi sonlandırın.

Bu tür uygulamalarda uygulamalar kullanıcıya günlük 5 veya 10 adet hak tanımaktadır. Eğer daha fazla gizli hesaba bakmak istiyorsanız ücretli versiyonları satın alabilirsiniz. Instagram’da gizli hesapları görebilmek ve bir çok kategoride farklı bilgileri incelemek, göz atmak ve alabilmek için Nasıl Gidilir internet sitesine giriş yapınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.