Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Inscryption PS4 İçin Ön Siparişe Açıldı

Devolver Digital, yanlışlıkla Temmuz ayında çıkış yapacağını belirttikten sonra, korku temalı kart oyununun PlayStation için önümüzdeki ay çıkacağını doğruladı.

Daniel Mullin Games’in geliştirdiği Inscryption’ın geçen hafta PS4 ve PS5’e geleceği doğrulandı. Twitter‘da paylaşılan yeni bir gönderide yayıncı Devolver Digital, şimdi 189 TL’den ön sipariş verebileceğini doğruladı. Yayıncı daha önce bu ay yayınlanacağını belirtmişti ancak bu sızıntı yanlış çıktı. PlayStation Store’a göre oyun önümüzdeki ay 30 Ağustos’ta çıkacak.

Şu anda bir milyondan fazla satan ve yalnızca PC’de mevcut olan Inscryption, rogue-lite oyun mekanikleri ve konuşan kartlarla deste oluşturma, kaçış odası bulmacaları ve psikolojik korkunun tuhaf bir karışımı. Gizemli bir kabinde uyanıyoruz ve Leshy ile yüz yüze geliyoruz. Giderek daha da ürkütücü koşullar altında masada oturup kart oyunları oynuyoruz ve gizemi çözerek bu garip odadan kaçmaya çalışıyoruz.

Inscryption Türkçe Dil Desteğine Sahip

Inscryption

Inscryption PS4 sürümü, denetleyici hoparlörleri gibi özelliklerden yararlanarak kartların seslerinin bunlar aracılığıyla duyulmasını sağlayacak. Dokunmatik yüzeydeki aydınlatma da kabine göre değişecek. Bunun yanı sıra PC’de de Türkçe dil desteği ile çıkış yapan oyun, PlayStation’da da tamamen Türkçe olarak piyasaya sürülecek.

PS5’te DualSense ile ilgili dokunsal geri bildirim desteklenecek. Hiç belirli bir durumda kullandığınız penseyi hissetmek istediniz mi? Artık PS5 DualSense kontrolcüsü ile bu mümkün. Son olarak oyun ile ilgili yazdığımız inceleme yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

İnceleme yazımda oyun hakkında “Inscryption hayatımda oynadığım en ilginç oyunlardan bir tanesi. Sürekli sizi şaşırtan, eğlenceli yapısını her zaman koruyan bu yapımı herkesin deneyimlemesi gerek.” demiştim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.