Immortal Rogue Başlangıç Rehberi

Immortal Rogue isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Immortal Rogue, roguelike oynanışa farklı bir yaklaşım getiriyor. 2D aksiyon oyunu, öldükten sonra ödülleriniz elinizden gitmiyor ve savaşa yaklaşımınız, kazandığınız beceriler oyunun gidişatını belirliyor. Yetersiz insanları yanınıza almanın ve dünyanın nasıl geliştiğini değiştirmenin yanı sıra düzinelerce düşmanı öldürüp ilerleyeceksiniz. Oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor.

Immortal Rogue Başlangıç Rehberi isimli konumuzda oyunda bilmeniz gereken bazı temel bilgileri ve taktikleri öğreneceksiniz. Zaten sonrası oynadıkça kendiliğinden gelecektir. Hazırsanız konumuza giriş yapalım.

Immortal Rogue baslangic rehberi 2

Immortal Rogue Başlangıç Rehberi

Immortal Rogue’da yakından tanımak isteyeceğiniz ilk şey, silahlarınızın menzili olacak. Sonuçta, farklı silahlarınızın sahip olacağı çok çeşitli menziller ve efektler var. Başlangıç olarak, basit bir kısa menzilli eğik çizgiye ve oldukça iyi bir çizgi aralığına sahip daha ağır bir eğik çizgiye sahip olacaksınız. Ekrana vurarak veya basarak gerçekleştirdiğiniz hafif saldırı kesinlikle iyi, ancak mümkün olan en kısa sürede yükseltilmesi gerekiyor. Bu arada ekranı tutarak ve bir düşmana sürükleyerek gerçekleştirilen ağır saldırı inanılmaz derecede faydalıdır ve her biri çok farklı özelliklere sahip çok sayıda ağır saldırı silahı vardır.

Standart silaha gelince, düşman saldırılarının menzilinin dışına çıkabileceğiniz, ağırlığınızı yükleyebileceğiniz ve birkaç ışıkla onları cezalandırmadan önce saldırılarını bekleyebileceğiniz için harika olacak.

Normal yani hafif saldırı, az hasar veren ama inanılmaz derecede etkili olan hızlı saldırınızdır. Hafif saldırıyı kullanmak için uzaklaşırken içeri ve dışarı kaçmak için çok zaman harcayacaksınız. Standart silahınız iyi, ancak daha iyisine yükseltmeniz önerilir. Oyunun başlarında Cutlass, çok pahalı olmadan menzil artışı sağlar ve düşmanları öldürürken iyi çalışır.

Ağır saldırılar çok daha çeşitlidir. Standart ağır saldırınız faydalıdır, ancak çok daha özellik vardır. Örneğin, Arbalet güçlü bir ok atar, ancak yayının yeniden ateşlenebilmesi için ok, kaldırılmalıdır. Düşmanlara ateş ettiğinizi düşünürsek, bunu yapmak her zaman zordur. Diğer ağır silahlar fırlatılabilir ve alınması gerekir. Neyse ki, atılan silahları size geri veren veya yakındaki eşyaları daha uzun bir mesafeden sürükleyen beceriler ve bonuslar elde edebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol