İlk Dead Space Oyunu Origin’de Bedava Oldu

Klasik korku oyununu Origin'de ücretsiz edinebilirsiniz.

Electronic Arts yeni bir kampanya düzenlerken, ilk Dead Space oyununu kendi yayın platformu Origin üzerinde ücretsiz şekilde sundu. Ayrıca bu free-to-play bir teklif değil, yani PC oyuncuları klasik korku oyununun tam sürümüne istediği gibi sahip olabilirler. Dolayısıyla elinizde fırsat varken şimdiden indirmenizi tavsiye ederiz. Tek yapmanız gereken ise Dead Space’in resmi Origin sayfasına giderek ücretsiz kopyanızı edinmek ve kütüphanenize eklemek.

Dead Space’de oyuncular bir mühendis olan Isaac Clarke’ın rolüne geçiyordu. Sıradan bir adam olan ve görünürde rutin bir görevi sürdüren Isaac Clarke’ın hayatı canlı bir kabusun içinde uyanmasıyla başka bir hâle bürünür. Clarke, gemi mürettabatının uzaylı istilası sonucunda hayatını kaybettiğini öğrenir ve ardından kendisi de uzayın derinliğindeki bu mücadelede hayatta kalmak için çabalayacaktır.

Korku klasiği olarak kabul edilen ilk Dead Space oyunu, 14 Ekim 2008’de çıkmıştı ve geçtiğimiz aylarda EA tarafından kapatılan Visceral Games tarafından yapılmıştı. Daha sonra üçleme hâline gelen oyun, çıktığı yılda ses kullanımı dalında BAFTA ödülü de almıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>