İki Yeni iPhone X Geliyor!

Henüz ülkemiz de satışlara açılamayan iPhone X hakkında gelişmeler var. 2018 yılında da iki farklı iPhone X modeli karşımıza çıkacak.

Apple’ın yeni amiral gemilerinden birisi olan iPhone X, ülkemiz de henüz satışa sunulmamış olsa da şu sıralar ön sipariş satışları ile en çok satış yapan iPhone olma özelliğini elinde bulunduruyor.

Dünya genelinde büyük bir heyecan yaratan iPhone X, beraberinde farklı teknolojileri de getiriyor. 2017 yılına damga vuran ve dünyanın en iyi mobil işletim sistemini kullanan cihaz, 2018 yılında da farklı bir yapıyla karşımıza çıkacak. Apple son aldığı kararlardan sonra alışılmış iPhone tasarımlarının dışına çıkmış ve artık her yıl farklı bir tasarımla karşımıza çıkacağını açıklamıştı. Özellikle üstün donanımları ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılama yönünde rakiplerinden bir adım öne çıkan iPhone X, 2018 yılında da farklı bir yapıyla karşımıza çıkacak.

2018 yılında ki iPhone’lardan birisi 5.8 inç ekrana sahipken, diğeri ise 6.5 inçlik bir dev ekrana sahip olacak. Apple eğer fikrini değiştirmez ise 2018 model iPhone’lar da Touch ID’yi tamamen bitirecek. Touch ID’yi ortadan kaldırmayı planlayan Apple, cihazlarında Face ID’yi yaygın hale getirecek. Böylelikle iPhone modellerinin fiyat etiketi de 1000 dolardan aşağı olmayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>