IKEA, ASUS ROG ile Tasarladığı Oyuncu Koleksiyonunu Tanıttı

Dünyanın en büyük mobilya üreticilerinden biri olan IKEA, tamamen oyuncuları hedefleyen yeni koleksiyonunu tanıttı. İsveçli şirketin ASUS ROG ile tasarladığı ürünler, oldukça etkileyici görünüyor.

Minimal ve portatif mobilya ürünleri ile tanınan İsveç merkezli perakende devi IKEA, yeni koleksiyonu ile oyuncuların gönüllerini fethetmeye hazırlanıyor. Şirket, dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden ASUS‘un oyun markası ROG ile işbirliği içerisinde tasarladığı yeni oyuncu koleksiyonunu resmen tanıttı.

IKEA’nın Oyuncu Odaklı Yeni Ürünleri Ekim Ayında Satışa Sunulacak

IKEA oyun koleksiyonu

Sandalyelerden aksesuarlara, masalardan depolama çözümlerine kadar her şeyi içeren IKEA oyun koleksiyonu, ekim ayında piyasaya sürülecek. Bazı ürünler, -GAMER facelift adı verilen pegboard gibi- halihazırda IKEA yelpazesinde bulunsa da, diğer pek çok ürün tamamen oyuncu odaklı özelleştirilmiş durumda.

IKEA Oyun Koleksiyonu, Oldukça Etkileyici Görünüyor

IKEA gaming koleksiyonu

Ayrıca farklı renk ve kaplamalarla gelen oyuncu koltukları da gerçekten çok etkileyici görünüyor. Çoğu insan kendisine özel bir oyun alanı yaratırken zaten IKEA ürünlerini tercih ediyor. Bunun başında masalar, çeşitli üniteler ve depolama çözümleri geliyor. Fakat İsveçli şirketin yeni koleksiyonu, sadece gaming ağırlıklı olmasıyla öne çıkıyor.

IKEA Oyuncu Koltukları Farklı Kaplama ve Renk Seçenekleri ile Gelecek

IKEA oyuncu koltuğu

IKEA oyun koleksiyonu içerisinde tekerlekli bir CPU standı, kulaklık standları, kupa tutucular, halka ışıklar ve fare altlıkları içeren bir dizi aksesuar da mevcut. ASUS ROG işbirliği içerisinde tasarlanan ürünler, IKEA mobilyalarından beklenebileceği üzere son derece pratik ve çok yönlü görünüyor.

Farklı fiyat noktalarına sahip olan IKEA oyun koleksiyonu, dünya genelinde ekim ayında piyasaya sürülecek. Ürün gruplarına verilen isimler ise şu şekilde: UPPSPEL, LÅNESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UTESPELARE and HUVUDSPELARE.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol