Iceborne, Monster Hunter: World’ün Son Genişlemesi Olacak!

Iceborne, Monster Hunter: World için son içerik genişlemesi olacak.

12 milyondan fazla kopya satarak hem konsol hem de bilgisayar platformunda büyük bir başarı elde eden Monster Hunter: World, 2018 yılında Capcom’u da en iyi yayıncı konumuna getirdi. Yapım yakında Iceborne genişlemesi alacak.

Bünyesinde birbirinden tehlikeli yaratık ve canavarlara yer veren Monster Hunter: World günümüzde 12 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Aldığı güncellemeler ile oyunculara daha zorlu canavarlar sunan yapım aylardır yeni genişlemesi olacak olan Iceborne haberleri ile gündeme geliyor. Bugün gelen bilgilere göre Iceborne genişlemesi oyunun son hikaye genişlemesi olacakmış.

6 Eylül’de tüm platformlarda oynanabilir olacak olan Iceborne, Altchar’ın bugün yapmış olduğu habere göre Monster Hunter: World’un son hikâye genişlemesi olacakmış. Habere göre Monster Hunter: World’ün yapımcısı Ryozo Tsujimoto, Iceborne’ün Monster Hunter: World’ün son hikâye genişlemesi olacağını doğrulamış. Oyuna karlarla kaplı bir atmosfer ekleyecek ola Iceborne gelecekte karşımıza çıkacak güncellemeler ile de bol miktarda yeni içerik alacak.

Yapımcı Ryozo Tsujimoto, “Iceborne temelde Monster Hunter: World’ü tamamlıyor, bu yüzden son genişleme olacak” dedi. Tsujimoto,”gelcek için birçok güncelleme planlıyoruz” diye de ekledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol