Hyper Light Drifter Ve Mutant Year Zero: Road To Eden Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Epic Store 22 Ağustos'a kadar iki oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor.

Her hafta olduğu gibi Epic Store bu hafta da bilgisayar oyuncularına ücretsiz iki oyun sunuyor. Epic, 22 Ağustos’a kadar Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road To Eden isimli iki oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor.

2016 yılında oyunculara sunulan Hyper Light Drifter Steam’de 31.00 TL olarak satışlarına devam ederken diğer bir yandan da Epic Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım renkli içerikleri ve piksel grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Yapım 22 Ağustos’a kadar Epic Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Günümüze kadar genellikle eski oyunları ücretsiz olarak dağıtan Epic Store, bu hafta 2018 model olan Mutant Year Zero: Road To Eden’ı da ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım Steam üzerinde 89.00 TL olarak satışlarına devam ederken ücretsiz bir demosunu da oynama fırsatı veriyor. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen yapım, Funcom imzası ile lansmana çıkarken oyunun 22 Ağustos’a kadar Epic Store üzerinde ücretsiz olarak yer alacağı ifade ediliyor.

Belirtilen iki oyun şuan Epic Store üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Dileyen oyuncular oyunlara sonsuza dek sahip olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol