Hunter Master of Arrows Başlangıç Rehberi

Hunter Master of Arrows isimli mobil aksiyon oyununda işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz.

Hunter Master of Arrows isimli mobil oyunumuz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Burada bir çok okçunun kontrolünü ele geçiyor yani onları kontrol ederek dalga dalga gelen düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Aslında bu oyun biraz Archero’ya benziyor diyebiliriz. Hem arcade tarzı hem de bu şekilde oklu vurmalı oyunları seviyorsanız sizin için birebir diyebiliriz. Burada amaç dalgaları temizlemek ve seviye seviye ilerlemek. Daha sonra tabi ki birde boss savaşı olacak. Ne kadar çok seviye atarlarsanız zorluk o kadar artacak ama bir o kadar da aldığınız zevk artacak.

Hunter Master of Arrows Başlangıç Rehberi isimli bu yazımızda ise sizlere bu oyunda yardımcı olacak bazı bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler, taktikler sayesinde oyunda zorlanmadan ilerleyecek ve ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Hazırsanız daha fazla uzatmadan konumuza geçiş yapabiliriz.

Hunter Master of Arrows baslangic rehberi 2

Hunter Master of Arrows Başlangıç Rehberi

Oyunda dalgalar ile savaşırken fazla hareket etmemeye çalışırsanız çok iyi olur. Ama şöyle bir sorun var. Hareket ederseniz okunuzu kullanamıyorsunuz. Yani düşmanlara saldırı yapamıyorsunuz. Eğer baktınız tehlike yok o zaman hareket edebilirsiniz. Zaten okçularınız otomatik olarak atış yapmakta. Siz hareket ettiğiniz an bu saldırı duracaktır. Bu yüzden düşmanlar çok olduğu zaman fazla hareket etmemeye çalışın.

Beceriler

Bir seviye tamamladığınızda oyun size bir sonraki seviye için bir özel yetenek verecek. Bu her seviye tamamlandığında verilecek. Bunları güzel bir şekilde seçmek iyi olacaktır. Aslına bakarsanız hepsi tabi ki size yarar verecek. Örneğin zehirli oklar mükemmel bir seçim olabilir. En önemlisi ise sağlığınızı yenileyen yeteneklerdir. Bunlar gelirse zaten hemen kullanın. Yani güzel seçimler yaparsanız dalgaları ve seviyeleri rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Eğer ben agresif gitmek istiyorum derseniz, saldırınızı artıracak seçimler yapabilirsiniz. Bu kadar basit.

İtemler

Oyunda elde ettiğiniz itemleri birleştirebiliyorsunuz. Oyunu ne kadar çok oynarsanız o kadar çok eşyanız olur. Sandıkları açtıkça bol miktarda eşya sahibi olacaksınız. Bazı eşyalar birbirleri ile birleşebiliyor. Zaten bunları direkt olarak fark edebilirsiniz. Bunları geliştirip kullanmak size büyük fayda sağlayacaktır. Bu sayede hem elinizde ki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz hem de gelişirsiniz. Söyleyeceklerim bu kadar.

Hunter Master of Arrows ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol