Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hunt Showdown: Serpent Moon Duyuruldu

Hunt: Showdown Serpent Moon etkinliğinin fragmanı, yeşil bir dolunay tarafından aydınlatılan ürkütücü etkinliğin detaylarını sergiledi.

Hunt Showdown‘ın Serpent Moon etkinliği duyuruldu ve kesinlikle adının hakkını verecek. Ürkütücü kooperatif oyununun sınırlı süreli etkinliği, perili bataklıkta sizi zorlu bir maceraya sokacak. Serpent Moon sırasında, normalde karanlık olan gece, manzara üzerinde ürkütücü bir gölge oluşturan soluk yeşil bir dolunay tarafından aydınlatılacak.

Hunt Showdown‘ın mevcut alacakaranlık ve gece modları arasında bir yerde, belki biraz daha geceye doğru bir zaman dilimi diyebiliriz. Görüşünüz geceye göre biraz daha yüksek, bu yüzden etkinlikte menzilli silahlar kesinlikle daha etkili olacak. Bu etkinliğin kalıcı olarak eklenip eklenmeyeceği veya sadece Serpent Moon için mi olacağı belli değil.

Hunt Showdown: Serpent Moon Fragmanı

Hunt Showdown

Neyse ki kalıcı olmasa bile etkinlik çok uzun sürecek. Serpent Moon, 27 Temmuz – 26 Eylül arasında oyunda yer alacak ve iki aylık hastalıklı yeşil ay dünyayı aydınlatacak. Bu süre boyunca, Snake Oil Ward panzehir atış görünümü ve yeni Sparks tabancası için Snakeshot görünümü gibi ekipman görünümleri de dahil olmak üzere bir dizi yeni ödül toplayabileceksiniz.

Etkinliğin kendisi, yılan sepetlerinde bulunan yılanları toplamayı ve kurban etmeyi konu alacak. İsterseniz onları yok edebilir ya da zehirli yılanları içeriden dışarı çıkararak ısırılma riskini alabilirsiniz. Toplandıktan sonra yılanlar, etkinlik puanları kazanmak için haritanın çevresinde bulunan özel sunaklarda kurban edilebilecek. Etkinlik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.