Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hunt: Showdown, PS4 ve Xbox One Desteğini Sonlandırıyor

Geliştirici Crytek'in beğenilen PvEvP nişancı oyunu Hunt: Showdown, 15 Ağustos'ta Xbox One ve PlayStation 4 konsollarına veda ediyor.

Avni Yerli ve Faruk Yerli kardeşler tarafından yönetilen Almanya merkezli bağımsız video oyun geliştiricisi Crytek, sevilen nişancı oyunu Hunt: Showdown‘u eski nesil konsollardan çekiyor. İlk olarak 2019 yılında piyasaya sürülen PvPvE, 15 Ağustos’ta Xbox One ve PlayStation 4‘e veda ediyor. Oyuna sahip olan kişiler, mevcut nesil sürümlere ücretsiz olarak yükseltme yapabilecekler.

Crytek’ten David Fifield, Hunt: Showdown’ın bir sonraki büyük güncellemesinde oyunun “yepyeni bir seviyede yeniden başlatılacağını” belirterek “Güncelleme PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında yerel olarak yayımlanıp çalışmaya başladıktan sonra, eski nesil konsollarda artık oynayamayacaksınız ve yükseltme yapmanız gerekecek” dedi.

Hunt: Showdown Büyük Bir Güncelleme Alıyor

Hunt Showdown PS4 ve Xbox One

Söz konusu yama, CryEngine 5.11 yükseltmesi, yeni bir etkinlik, yeni harita, yeni biyom ve daha fazlasını içerecek. Yukarıda da belirttiğim gibi, bu durumdan etkilenen Hunt: Showdown oyuncularına 15 Ağustos’tan itibaren PS5 veya Xbox Series X/S sürümüne ücretsiz yükseltme teklif ediliyor. Fifield, oyuncu hesapları ve yetkilerinin yanı sıra ilgili tüm DLC’lerin, otomatik olarak aktarılacağını açıkladı.

Birkaç yıl erken erişimde kaldıktan sonra 2021 yılında tam sürüm olarak yayımlanan Hunt: Showdown, hem FPS hem de battle royale temalarına sahip. Boss tasarımları, canavarlar, etkinlikler ve çevre dizaynı gibi unsurlarıyla son derece başarılı olan yapım, bilhassa arkadaşlarınızla severek oynayabileceğiniz bir oyun. Türkçe dil desteği sunan Hunt: Showdown, Steam‘de yüzde 82 olumlu değerlendirmeye sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.