Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Victoria 3 Dahil 9.600 TL Değerindeki 8 Oyun Sadece 380 TL!

Humble Bundle Nisan 2024 oyunları resmi olarak açıklandı. Victoria 3 ve The Callisto Protocol dahil toplam sekiz oyuna sadece 380 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Aylık 12 dolar gibi sabit bir ücret karşılığında üyelerine bir düzineden fazla oyun veren Humble Bundle, çok merak edilen nisan ayının paketini açıkladı. Uzun zamandır PS Plus ve Xbox Game Pass aylık oyunlarını tam isabetle tutturan billbil-kun’un sızdırdığı listeyi geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık.

Ne var ki, ünlü tipster bu kez tahmininde başarılı olamıyor zira resmi seçki sızdırılandan farklı. Humble Bundle nisan paketi, bugün itibarıyla artık yayında ve çok çeşitli strateji oyunları, korku oyunları ve hatta RPG ve birinci şahıs nişancı oyunları içeriyor. Tam liste şöyle:

 • Victoria 3
 • The Callisto Protocol
 • Humankind: Definitive Edition
 • Fashion Police Squad
 • Terraformers
 • Symphony of War: The Nephilim Saga
 • Coromon
 • The Excavation of Hob’s Barrow
humble bundle nisan victoria

Yukarıdaki oyunların toplam değeri 300 doları geçiyor. Bu da güncel kur ile 9.600 lira gibi oldukça yüksek bir meblağ demek. Humble Bundle’ın aylık 12 dolarlık (384 lira) üyelik ücretini ödeyerek tamamına kalıcı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Humble Bundle nisan ayı paketinin en dikkat çeken oyunu Victoria 3 oluyor. Paradox imzalı yapım, insanlık tarihinin en önemli dönemlerinden birini simülasyona taşıyor.

Hızlı teknolojik yeniliklerin, sosyal dönüşümün ve politik devrimin yaşandığı 1836 ile 1936 yıllarını kapsayan oyun, savaş yerine politika ve ekonomiyi merkez alarak bir ulusu baştan aşağı inşa etmenize imkan tanıyor. Paketteki bir diğer strateji oyunu Humankind: Definitive Edition, oyuncuların antik göçebe çağdan günümüze kadar uzanan insanlık tarihinin yedi büyük dönemi boyunca bir medeniyet inşa etmelerine olanak tanıyor.

Bu iki strateji klasiğinin yanı sıra Humble Bundle nisan ayında üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol‘ü de veriyor. Dead Space’in arkasındaki ekip tarafından geliştirilen RPG, geçtiğimiz ay PlayStation Plus tarafından da bedava dağıtılmıştı. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.