Huawei’den Önemli Ortaklık

Huawei, Huawei Video servisi için önemli bir ortaklık kurdu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çinli teknoloji devi Huawei, Türkiye’de de kullanıma sunacağı video eğlence servisi için önemli bir ortaklık kurdu.

Dünya genelinde aylık 140 milyon aktif kullanıcısı bulunan Huawei Video başlangıçta İtalya ve İspanya’da kullanıma sunulmuştu. Huawei’nin yeni video servisi Huawei Video, geçtiğimiz aylarda aralarında ülkemizin de bulunduğu 10 ülkede daha kullanıma sunulmuştu.

Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre, Huawei Video, kapsamlı bir içerik kütüphanesi sunmak adına çok sayıda uluslararası ve Avrupalı eğlence sağlayıcının aralarında bulunduğu bir dizi hizmeti bünyesinde bulunduruyor. Yapılan açıklamada, Huawei Video servisi için Dailymotion ile ortaklığa gidiliği açıklandı. Huawei’nin Video servisinde, Dailymotion’un gelişmiş video oynatma teknolojileri entegre edilecek. Huawei Video servisi bu sayede Dailymotion servisinin her teknolojisini hem de içeriğini kullanmış olacak. Amerika Birleşik Devletleri’nin ambargosu sebebiyle akıllı telefon modellerinde Android lisansı ve Google servislerini kullanamayan Huawei bu nedenle, YouTube servisini de kullanamıyor. Huawei Video servisi ile birlikte kendi video servisini kullanabilecek.

Yapılan açıklamada ayrıca Huawei Video’nun Wise Video özelliği ile Huawei akıllı telefonlar için tasarlanmış en iyi izleme deneyimi sunulacağı açıklanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol