Huawei Nova 7 Ailesi 23 Nisan’da Duyurulabilir

Nova 7 ailesinin tanıtım tarihi belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Çinli teknoloji devi Huawei’nin yeni akıllı telefon ailesi Huawei Nova 7 ailesinin üç modeli 23 Nisan tarihinde duyurulabilir. 

blank

Huawei geçtiğimiz aylarda dikkat çeken özelliklere sahip Huawei Nova 7i modelini tanıtmıştı. Özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken Nova 7i modeli sonrasında Huawei Nova 7 ailesinin diğer modellerini de tanıtmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre Huawei Nova 7 ailesinin diğer üç modeli 23 nisan tarihinde tanıtılacak. 

Huawei’ye yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Huawei Nova 7 ailesinin yeni üyeleri olan Nova 7, Nova 7 SE ve Nova 7 Pro modelleri 23 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte duyurulacak. Modellerin tanıtım sonrasında 28 Nisan tarihinde ilk olarak Çin’de satışa sunulacağı düşünülüyor. 

Huawei’nin Nova 7 ailesinin yeni modelleri ile ilgili net bilgiler bulunmuyor olsa da üç modelin de 5G destekli işlemciler ile birlikte geleceği biliniyor. Huawei Nova 7 ailesinin sırasıyla Kirin 820, Kirin 985 ve Kirin 990 işlemcilere sahip olacak. 

Huawei Nova 7 ailesinden Nova 7 Pro modelinin 493 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor. Huawei Nova 7 ailesinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol