Huawei Cloud Türkiye’ye Geldi

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei Türkiye yatırımlarına devam ediyor. Huawei son olarak bulut bilişim çözümlerini Türkiye’de de kullanıma sundu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin geçtiğimiz yıllarda casusluk suçlamasıyla lisanslarını iptal ettiği Huawei kendi çözümleri ile yoluna devam ediyor.

Ülkemizdeki yatırımlarını da genişleten Huawei bulut bilişim hizmeti olan Huawei Cloud Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Huawei Cloud Türkiye

Huawei Cloud Türkiye’ye Gelmesiyle Birlikte Bulut Çözümlerine Bir Yenisi Daha Eklendi

Huawei’den bulut bilişim çözümü almak isteyen şirketler “HUAWEI CLOUDTürkiye üzerinden başvuru yapabilecek. Huawei Türkiye’deki müşteri için düşük gecikmeli ve yüksek güvenlikli genel bulut hizmetleri ile içerik dağıtım ağı (CDN) servisleri sunacak.

Huawei Cloud Türkiye hamlesi sonrasında Huawei Türkiye Genel Müdürü Li Jing açıklamasında:

HUAWEI CLOUD ile Türkiye’deki stratejik yatırımlarımıza devam ederken; şirketlere istikrarlı, güvenilir ve sürdürülebilir bir bulut platformu sağlamak için ekosistemdeki yerel ve küresel iş ortaklarıyla birlikte çalışıyoruz.” dedi.

huawei cloud turkiyeye geldi 3

Açıklamasında devamında Jing, “Geliştirdiğimiz yüksek performanslı bilişim ve ağ ürünleri ile dünyanın dört bir yanında yüksek hızlı internet ağları inşa ettik. Bugün de Huawei bulut bilişim sistemleriyle, Türkiye’deki müşterilerimiz için düşük gecikme süreleriyle, uygun maliyetli bulut hizmetleri sağlıyoruz.” sözlerine yer verdi.

Huawei CLOUD çözümünün en zorlu güvenlik sertifikasyon testlerini de geçtiğini belirten Jing açıklamasında ayrıca; “Huawei, küresel ve yerel pazarda, farklı sektörlerdeki müşterileri için, 7/24 teknik destek ve hizmet güvencesi sunuyor.

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin desteğiyle yüksek yazılım yetenekleriyle donatılan HUAWEI CLOUD, ülkemizdeki müşterilere yönelik olarak; IaaS (servis olarak altyapı), PaaS (servis olarak platform) ve SaaS (servis olarak yazılım) gibi gelişmiş genel bulut hizmetleri sunacak.” dedi.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol