House Flipper Bu Ay Konsollara Gelecek

House Flipper 25 Şubat'ta PS4'e, 26 Şubat'ta Xbox One'a gelecekmiş.

2018 yılından bu yana hem mobil hem de bilgisayar platformunda oynanmaya devam eden House Flipper şimdi de konsol platformlarına çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun 25 Şubat’ta PlayStation 4, 26 Şubat’ta ise Xbox One platformlarına geleceği belli oldu.

blank

Hem mobil hem de bilgisayar platformunda oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran House Flipper Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Günümüze kadar deli gibi satışlara imza atan oyun 32.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Tek kişilik bir yenileme ekibini kontrol ettiğimiz oyun içerisinde eski ve terk edilmiş mekanları yeniden yaşanabilir alanlara dönüştürecek, yenileme hizmeti gerçekleştireceğiz.

Uzun bir süredir konsol oyuncuları tarafından da merakla beklenen oyun bugün VGChartz’ın haberlerinde kendine yer buldu. Yapılan habere göre oyunun konsol platformlarına geliş tarihi belli olmuş. Daha doğrusu tarihleri belli olmuş. Yapım 25 Şubat’ta PlayStation 4 platformunda 26 Şubat’ta ise Xbox One platformunda lansmana çıkacakmış.

Bilgisayar platformunda aldığı tüm güncellemeler ile konsollara gelmesi beklenen yapım tek oyunculu bir oynanışa sahip. Türkçe dil desteği ile konsollara gelecek olan yapım yeni genişlemeleri de ilerleyen tarihler de alacak.1 Yorum

  1. blank

    Xbox one da alıcam da oyun Türkçe değil herhalde pc sürümünde Türkçe, Ps4 sürümünde Türkçe yokmuş bilen varsa cevap verebilir mi? Almak istediğim bir oyun.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol