Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honor Magic V Temel Özellikleri Belli Oldu

Katlanabilir akıllı telefonlar son zamanlarda çok fazla gündemde yer almaya başladı. Bunlardan birisi de Honor'un yeni çıkacak olan telefonu oldu.

Honor’un Magic V adlı ilk katlanabilir telefonunun gelecek ay piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şirket, Magic V’nin tasarımını yavaş yavaş hayranları ile paylaşıyor. Yakın zamanda yayınlanan bir teaser, kapak ekranının ve menteşesinin görünümünü de sergilemişti. 

Şirket cihazı duyurmadan önce birkaç teaser daha yayınlaması bekleniyor. Tanıtım tarihinin öncesinde Weibo sosyal medya platformunda Digital Chat Station adlı kullanıcı, cihazın temel özelliklerini paylaştı.

Honor Magic V Temel Özellikleri

Honor Magic V

Sızıntı yapan kişi, Magic V’nin iç katlanabilir ekranının sağ üst köşesinde bir ön kamera ile ortada konumlandırılmış bir şekilde donatıldığı iddia ediyor. Honor Magic V’in dahili ve harici ekranlarından biri 90 Hz’yi, diğeri 120 Hz’yi destekleyen yüksek ekran tazeleme hızını desteklemesi kuvvetle muhtemel. Cihazın arkasında bulunan ana kamera, 50 megapiksel kamera ile ön plana çıkıyor.

Raporların da iddia ettiği gibi Honor Magic V, Snapdragon 8 Gen 1 mobil işlemci ile ilk katlanabilir telefon olarak gelebilir. Cihaz, Honor’s Magic UI arayüzü destekli Android 12 ile kutudan çıkacak. Sızıntıda pilinin tam boyutundan bahsedilmiyor. Ancak, sızıntılarda Magic V’nin 66W hızlı şarjı destekleyeceğini iddia ediyor. Geçmiş raporlara bakacak olursak, içe doğru katlanır bir tasarıma sahip olan Magic V’nin 6,5 inçlik bir kapak ekranı ve 8 inçlik bir katlanabilir ekran ile donatılacağını iddia edilmişti. Yeni bilgiler geldiğinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.