Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honor Magic Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Twitter ve Weibo'da paylaşılan katlanabilir akıllı telefonun çıkış tarihi nihayet belli oldu.

Katlanabilir akıllı telefon furyasına Honor’un da katılacağını birkaç gün önce sizlere bildirmiştik. Şimdi ise bahsi geçen Honor Magic akıllı telefonun çıkış tarihi nihayet belli oldu.

Birkaç sızdırılan bilgilere göre, amiral gemisi telefon Snapdragon 8 Gen 1 mobil işlemci tarafından desteklenecek ve bu da onu en yeni üst düzey Snapdragon işlemciye sahip ilk katlanabilir telefon haline getirecek.

Honor Magic 10 Ocak 2022’de Çıkacak!

Honor Magic

Şirketin CEO’su George Zhao resmi bir videoda, markanın yeni bir katlanır ekranlı ürün serisi tanımladığını ve gelecekte birden fazla katlanır ekranlı cep telefonunun piyasaya sürülmesinin beklendiğini açıkladı. Yapısal tasarımı ile Magic V’nin piyasadaki en iyi katlanır ekranlı cep telefonu olacağını söyledi. Telefonun karmaşık bir menteşe teknolojisine sahip olduğunu ve büyük ve küçük ekranlar arasında ekran dönüşümü ve açıldıktan sonraki deneyim açısından tasarımın oldukça eksiksiz olduğunu sözlerine ekledi.

Yazılım düzeyinde optimizasyon olacaktır. Bahsi geçen akıllı telefon hakkında şimdilik bildiğimiz bilgiler bu kadar. Yakın zamanda diğer bilgileri de belli olacak.Son zamanlardaki söylentilere dayanarak, Magic V’in 10 Ocak civarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Siz bu akıllı telefon hakkında neler düşünüyorsunuz. Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.