Hitman 2’nin Yeni Fragmanında Sean Bean Var!

Sean Bean Hitman 2'nin fragmanında boy gösterdi.

Henüz yayınlanmadan haftanın satış listelerine adını yazdırmayı başaran Hitman 2 yeni fragmanı ile izleyenlerin nefesini kesiyor.

Hitman 2’nin Yeni Fragmanında Sean Bean Var 2

13 Kasım’da konsol ve bilgisayar platformu için çıkış yapacak olan Hitman 2 ile birbirinden farklı suikastleri gerçekleştirmeye çalışacağız. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapım da hayalet modu ile online olarak da oynama fırsatı elde edeceğiz. Yeni bir fragman ile haberimizde kendine yer bulan yapım Sean Bean’in yer aldığı sahneler ile bizlerin nefesini kesecek.

Adeta bir psikoloğa derdini anlatır gibi anlatmaya başlayan Sean Bean, uzun bir konuşmanın ardından sorunu çözmeye karar veriyor ve onu dinleyen adamı kafasından vurarak etkisiz hale getiriyor. Suikastte susturuculu silah kullanan Sean Bean, her ihtimale karşı odaya da daha önceden hazırladığı bir bomba düzeneğini yerleştirmiş. Ajan 47’nin de kameralardan Sean Bean’i an be an takip ettiği kameralara yansıyor.

Bilgisayar platformunda 102.00 TL olarak satılan yapım oyunculara çok sayıda farklı yerler de zorlu görevler sunacak. Geçmişi hakkında bilgiler öğreneceğimiz Ajan 47 ile bazen karanlık bir cadde de bazen de tehlikeli yağmur ormanlarında belirtilen hedefleri etkisiz hale getireceğiz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol