Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Helldivers 2 İçin İlk PC Güncellemesi Yayımlandı

Helldivers 2 Steam platformunda çıktı. Şimdi ise ilk PC güncellemesi yayınlandı ve birkaç düzeltme oyuna dahil oldu.

Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen ve PlayStation PC tarafından yayınlanan nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için ilk PC güncellemesi yayınlandı. Yayınlanan yeni yama oyundaki eşleştirme sistemini iyileştiriyor ve PC oyuncularının yaşadığı çökme sorunlarını azaltıyor. Bildiğiniz üzere bu yapım 8 Şubat tarihinde çıkışını gerçekleştirdi ve şu anda Steam incelemeleri “Çoğunlukla Olumlu” düzeyde.

Geliştirici ekip yayınlanan ilk PC güncellemesi için herhangi bir değişiklik günlüğü paylaşmadı. Dolayısıyla bu yamanın yalnızca eşleştirme sistemini iyileştireceğini ve çökmeleri azaltmaya yönelik olduğunu varsayabiliriz. Ekip ayrıca temel oynanışı etkileyen ciddi sorunlar için yeni düzeltmelerin ve iyileştirmelerin sürekli olarak geleceğine dair güvence verdi. Ancak bir sonraki güncellemenin ne zaman çıkış yapacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Helldivers 2 Playstation’ın En Büyük Steam Çıkışı

Geldiğimiz noktada oyuncular bazı donanımlarda sorunlar yaşıyor. Tüm AMD Radeon RX 7000 serisi ekran kartı sahiplerinin oyunda çeşitli performans sorunlarına sahip olduğu aktarılıyor ve bu durum da geliştirici ekip tarafından kabul edilen bir sorun. Oyun, yukarıda bahsettiğimiz ekran kartı serisinde düşük performans gösteriyor ve geliştirici ekip konunun şu anda araştırıldığını aktarıyor.

Helldivers 2, Steam platformundaki en büyük PlayStation çıkışını temsil ediyor. Oyun hem Marvel’s Spider-Man Remastered’ı hem de God of War‘ı geride bırakarak 81 bin eşzamanlı oyuncu sayısına ulaşmayı başarmış durumda. Ekip tabanlı üçüncü şahıs nişancı oyunu içerisinde sürekli olarak üzerinize gelen düşmanları ortadan kaldırmak durumunda kalıyorsunuz. Öte yandan oyun, Steam platformunda 40 dolarlık bir fiyat etiketi ile beraber karşımıza çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.