Hellblade: Senua’s Sacrifice’a HDR Desteği Eklendi

Hellblade: Senua’s Sacrifice'ı artık HDR ile oynayabileceğiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ninja Theory bugün popüler oyunları Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın PC sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı. Yama notlarına göre 1.03 güncellemesiyle birlikte oyuna HDR (yüksek dinamik aralık) desteği ekleniyor. Oyundaki HDR desteği hem AMD, hem de Nvidia ekran kartları için geçerli olacak.

blank

Dahası, bu yeni güncellemeyle birlikte kule sinematiğindeki takılma sorunu, kaplamalarda yaşanan problemler, bellek geliştirmeleri düzeltiliyor. Sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkarken, aynı zamanda genel anlamda optimizasyon da söz konusu.

Hellblade: Senua’s Sacrifice, Nvidia’nın DLSS (Deep Learning Super Sampling) tekniğine destek veren ilk oyunlar arasında yer alacak. Buna rağmen son güncellemeyle DLSS desteği oyuna eklenmiş değil. Dolayısıyla RTX serisi ekran kartı sahipleri Hellblade: Senua’s Sacrifice’ı yeni haliyle oynamak için biraz daha beklemek zorunda. Şimdilik HDR ile idare etmeniz gerekecek.

Her zaman olduğu gibi oyun bilgisayarınızda yüklüyse Steam otomatik olarak güncellemeyi indirmeye başlayacaktır. Yani ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

Hellblade: Senua’s Sacrifice PC 1.03 Yama Notları

  • AMD ve NVIDIA ekran kartları için HDR desteği

  • Sinematiklerdeki takılma sorunu düzeltildi

  • Surtr’daki kaplama problemleri düzeltildi

  • Surtr geçitlerini açmak artık daha kolay

  • Bellek geliştirmeleri

  • Genel optimizasyon çalışması

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol