Hell Let Loose Outflank Güncellemesi Duyuruldu

Hell Let Loose Outflank güncellemesi önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Bu nedenle geliştirici ekip ayrıntılı olarak yeni silahları, araçları ve harita varyantlarını paylaştı.

Hell Let Loose Outflank güncellemesi birkaç gün içinde yayınlanacak. Bu güncelleme ile silahlar, harita çeşitleri ve yeni araçlar hakkında ayrıntılar paylaşıldı. Hell Let Loose, sürükleyici çok oyunculu yapısı ile günümüzdeki en taktiksel FPS oyunlarından bir tanesi. Önümüzdeki günlerde geliştirici Black Matter, oyunu yepyeni içerikle daha da ileri seviyeye taşıyacak.

Hell Let Loose; II. Dünya Savaşı sırasında geçen ve hem Müttefik hem de Mihver kuvvetlerini oynayabildiğiniz tamamen taktiksel yapıda bir FPS oyunu. Bu yapımda savaş mekanikleri olabildiğince gerçekçi. Oyunu, arşivlere dayalı olarak tasarlanmış geniş haritalarda oynuyorsunuz. Ayrıca oyunda, tedarik hatlarını korurken belirli sektörleri devralmak ve tutmakla görevlendiriliyorsunuz.

Hell Let Loose Outflank Oyuna Çağ Atlatacak

Hell Let Loose Outflank

Oyunun Steam sayfasındaki bir gönderide Black Matter, Hell Let Loose Outflank güncellemesinin 7 Aralık Salı günü geleceğini doğruladı. Ekip ayrıca Panzer IV gibi birkaç yarı paletli tank, FG42 Otomatik Tüfek ve 1897 Winchester silahı da dahil olmak üzere güncellemenin içeriğini açıkladı.

Gelecek haftanın güncellemesi ayrıca Carentan Offensive GER, Foy Offensive US, Hill400 Offensive GER ve Purple Heart Lane Offensive GER isimli dört harita çeşidini de tanıtacak. Ayrıca kullanıcı arayüzü, ses kapatma, Commander Ability ve Resource Generation sistemlerinde yenilikler yapılacak.

Hell Let Loose Outflank

Hell Let Loose, 2017’de başlatılan başarılı bir Kickstarter kampanyasının son ürünü olarak piyasaya çıktı. Oyun iki yıl önce erken erişim olarak piyasaya sürüldü ve ardından geçen yaz tam sürüm olarak çıkış yaptı. Bu taktik askeri nişancı oyunu kısa bir süre önce Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 ile birlikte PS Plus ücretsiz oyunları arasında yer aldı ve popülerliğini arttırdı.

Maalesef Türkçe dil desteğine sahip olmayan bu yapımı, Steam‘den 150 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Hell Let Loose Outflank güncellemesi ücretsiz olarak yayınlanacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol