Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haven Park GOG’da Ücretsiz! (Kaçırmayın)

Büyükannesinin parkını çalışır durumda tutmak isteyen Flint rolünü üstlendiğimiz Haven Park GOG'da ücretsiz oldu.

Küçük bir adada geçen macera oyunu Haven Park GOG‘da ücretsiz oldu. Oyunu, 23 Ocak TSİ 17:00’a kadar talep ettiğiniz taktirde sonsuza kadar kütüphanenizde kalacak. Oyunu bir kez aldığınızda, her zaman GOG’dan indirip oynayabilirsiniz. Oyunun Türkçe dil desteği sunmadığını ve Steam değerinin 16.50 TL olduğunu da belirtelim.

Büyükannesinin parkını çalışır durumda tutmak ve burayı kampçıların eğlenebileceği bir yer haline getirmek için elinden gelenin en iyisini yapan Flint rolünü üstleniyoruz. Kampçının isteklerini öğreniyoruz ve daha da ilginç karakterleri adamıza çekmek için onların sevdiği şeyleri inşa ediyoruz ve tuhaf konuşmalara şahit oluyoruz.

Haven Park Keyifli Bir Macera Oyunu

Haven Park GOG'da Ücretsiz! (Kaçırmayın)

Ada çok büyük değil ama güzel ve çeşitli, karla kaplı dağlar, yemyeşil küçük ormanlar, dalgalanan şelaleler ve kelebeklerle dolu çayırlarla kaplı. Yıkılan kamp alanlarını onarmak için ahşap ve metal toplarken ve çadır, salıncak ve elektrik direği gibi yeni nesneler yerleştirirken yapacak bolca işiniz olacak. Adayı tamir etmeye ve temizlemeye başladığınızda, huzurlu ada kaçışının tadını çıkarmak için yeni hayvan ziyaretçiler gelmeye başlayacak.

Yeni ziyaretçiler ayrıca size ara sıra oynamanız için görev veya oyun verecek. Haven Park‘ta görevler eğlenceli ve bazen de oldukça şaşırtıcı. Siz adayı düzeltmede ilerleme kaydettikçe, büyükannenizin ve onun adada geçirdiği zamanın hikayesi de onunla birlikte ilerleyecek. Özetle, bu hem bir macera hem bir hayatta kalma hem de güzel bir hikaye anlatan sevimli bir oyun.

Oyunu talep etmek için GOG sayfasına gidin. Üye girişi yaptıktan sonra, ‘Go to giveaway‘ seçeneğine tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.