Hang Line Başlangıç Rehberi

Hang Line isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Hang Line isimli oyun hem iOS hem de Android cihazlarda oynanabiliyor. Oyunda dağda mahsur kalan insanları kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oyun size sıkıcı gelebilir fakat hırslı bir insansanız oturup uzun bir süre oynayacağınızı söyleyebilirim.

Hang Line Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise oyunda işinize yarayacak bazı taktikler ve temel bilgiler vereceğiz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyecek ve ne yapmanız gerektiğini bilerek oynayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim ve neler varmış görelim.

Hang Line baslangic rehberi 2

Hang Line Başlangıç Rehberi

Oyunda kurtarmanız gereken eşyalara ve insanlara doğru sallanmanız gerekiyor. Ancak, özellikle düşen kayalar ve kırılgan karların sık olması, dağa tırmanmayı inanılmaz derecede zorlaştırıyorsa, aldığınız yol önemli olacaktır. Yolunuzu dikkatlice seçin ve kurtardığınız kişi garip bir yerdeyse, bir kaçış rotanız olduğundan emin olun.

Genellikle kurtarılmaya ihtiyacı olanlar, ulaşılması zor olan dağın kenarlarında saklanmak gibi garip yerlerde olacaktır. Sallanma momentumunuzu kullanmanın değerli olduğu yer burasıdır. Dağın sınırlarının dışına sallanabilir ve uzanmış konumunuzdan, eşyalara ve insanlara ulaşmak için kıskaç kancanızı dağın kenarına fırlatabilirsiniz. Alışmak biraz zaman alıyor ama çabucak alışacaksınız ve yakında dağın en zorlu kısımlarından bazılarına kolayca ulaşabileceksiniz.

Yollar daraldığında, istediğiniz yere ulaşmak için çok çalışmanız gerekecek. Çoğu zaman, risk almaya istekli olmayanlar için önünüzdeki yolun tamamen kapalı olduğunu göreceksiniz. Düşen kayalar ve hassas düşen kar, daha zorlu zirvelerde yaygındır ve bazen ileriye giden yolu açmak için bilerek kayaları indirmeniz ve karı çökertmeniz gerekir. Daha da kötüsü, kayaları yıkmak yeterince basittir, ancak kendinize kaçmak için yeterli alan vermezseniz, o zaman ölebilirsiniz.

Radar insanları kurtarırken, kolayca kullanabileceğiniz en önemli alettir, ancak dikkatli kullanılması gerekir. Basitçe, radar, kurtarılacak bir sonraki kişinin ekranda nerede olduğunu vurgulayarak, onlara doğru kendi hızınızda gitmenizi sağlar. Bu harika, çok kullanışlı, ancak bir sorun var. Bu aletler premium para birimi ile satın alınıyor. Arada sırada gadget’ları ücretsiz olarak veya bir reklam görüntüleme karşılığında kullanabileceksiniz. Bu iyi bir seçenektir ve zor aşamaları çok daha kolay hale getirebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol