Halo: The Master Chief Collection’ın PC Beta Testi Bu Ay Başlayabilir!

Halo: The Master Chief Collection beta sürümü ile yakında yayınlanabilir.

6 farklı oyunun birleşimi olarak bilgisayar platformuna gelecek olan Halo: The Master Chief Collection oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Ne zaman çıkış yapacağı belli olmayan yapım, şu sıralar beta sürümü ile konuşuluyor.

Microsoft Studios tarafından Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Halo: The Master Chief Collection dün de haberlerimizde yer bulmuştu. Steam’de sergilenmeye başlanan ve oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen yapım, tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere farklı oyun modlarına sahip olacak. Ne zaman çıkacağı konusunda henüz bir bilgi yer almazken yapım bugün beta sürümü ile gündeme geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Halo: The Master Chief Collection PC beta testi bu ay başlayabilirmiş. Oyunun ilk betası Xbox One’da mı yok sa PC’de mi olacak henüz bilinmezken oyunun geliştiricileri arasında yer alan 343 Industries buna henüz karar vermediğini belirtmiş.

6 farklı oyunun birleşimi olarak karşımıza çıkacak olan yapımda oyuncuları fantastik bir yapı bekliyor olacak. Oyuncular robotik tarzda birbirinden zorlu mücadelelere katılacak ve hayatta kalmaya çalışacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol