Halo Infinite Yeni Multiplayer Modları Geliyor

Microsoft’un sevilen oyun serilerinden birisi olan Halo’nun son oyunu Halo Infinite oyuncularını mutlu edecek yeni bir duyuru ile gündemde.

Yazılım devi Microsoft’un son Halo oyunu olan Halo Infinite, oyunculardan olumlu eleştiriler almaya devam ediyor. Halo Infinite oyununun sevilen multiplayer modu için yeni modların ekleneceği duyurdu.

Halo Infinite yeni multiplayer modları Aralık ayı içinde oyuna eklenecek. Oyunun multiplayer modlarını geliştiren geliştirici ekip, yeni modları da açıkladı. Tatil dönemi öncesinde eklenecek olan modlarla birlikte Halo Infinite oyuncuları daha keyifli vakitler geçirebilecek.

Halo Infinite Yeni Multiplayer Modları Ücretsiz Olacak

Halo Infinite Yeni Multiplayer

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamaya göre eklenecek olan Halo Infinite yeni multiplayer modları, “Fiesta ve Tactical Slayer (Swat)” olacak.

343 Industries modların kısa süre içinde oyuna ekleneceğini açıkladı. Özellikle Amerika’da büyük bir beğeni ile oynanan Halo serisinin son oyunu Halo Infite’e gelecek olan bu modlar tatil dönemi için Halo oyuncuların dileklerini gerçekleştirmiş oldu.

halo infinite yeni multiplayer modlari 3

Geliştirici stüdyo 343 Industries, bir Reddit gönderisinde, “Geçtiğimiz hafta bahsettiğimiz gibi bazı modlar tatil öncesinde sunulamayacak.” açıklamasında bulunmuştu. Bu modların çeşitli varyantlarının olduğunu ve bunun için ek süreye ihtiyaçları olduğunu açıklayan 343 Industries, oyunun multiplayer modları için de sıkı bir çalışma yürütüyor.

Oyuna gelecek olan yeni güncellemelerle birlikte yeni modların yanında bu modlarda yer alan hataların da giderileceğini belirten stüdyo, oyunculara oyuna olan ilgilerinden dolayı da teşekkür etti. Son olarak Halo Infinite, Xbox Game Pass üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Avatar of Burak KÖSE
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol