Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Half Life RTX Modundan İlk Görsel Paylaşıldı!

İkonik oyun Half Life için şu anda yeni bir RTX Remix modu geliştiriliyor. İlk ekran görüntüsü de ortaya çıkmış durumda.

NVIDIA tarafından geliştiricilere sunulan RTX Remix teknolojisi eski oyunlara ilham kaynağı olmaya devam ediyor ve nostalji oyunları bir dizi geliştirme ile beraber günümüze ulaştırıyor. Bildiğiniz üzere bu tarz mod destekleriyle beraber çok önceden çıkış yapmış olan klasik oyunlar günümüz teknoloji desteklerine sahip olabiliyor ve böylece oynayamadığınız eski oyunları farklı kalitelerde deneyimleyebiliyorsunuz.

Şimdi ise mod geliştiricisi MochaTheTransProto tarafından şu anda devam eden bir çalışma olarak karşımıza çıkan Half Life RTX Remix Modu karşımıza çıkıyor. Mod içerisinden ilk görüntüyü aşağıdan görebilirsiniz. Diğer taraftan klasik nişancı detaylarını bünyesinde barındıran nostalji yapım daha yüksek seviyelerde bizlere sunulmaya hazırlanıyor ve aynı zamanda yansımaların ne kadar değiştiğini görebiliyoruz.

Yeni Half Life Modu Oyunu Yükseltiyor

Valve tarafından biz oyun severlere sunulan Half Life bildiğimiz üzere 90’lı yılların en iyi oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor ve nostalji bir yapıyı içeriyor. Şimdi ise bu oyun RTX Remix modu ile beraber günümüze uyarlanıyor ve yeni paketle beraber Path Tracing desteği tam olarak oyuna dahil ediliyor. Böylece aydınlatma iyileştirmeleri, görsel yükseltmeler ve daha fazlası bu paket içerisinde yer alıyor.

hl2 rtx remix v0

Bildiğiniz üzere daha önce Half Life’ın RTX Remix modu farklı bir mod geliştiricisi tarafından bizlere sunuldu. Bu nedenle başka bir pakete ihtiyacının olup olmadığını elbette bilemiyoruz. Ancak yine de daha yüksek iyileştirmelerle beraber bu modun bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz. Yakın zamanda mod içerisinden daha fazla görüntünün ve oynanış içeriğinin bizlere sunulması bekleniyor. Aynı zamanda paketin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.