Half-Life: Alyx’den Yeni Görüntüler Geldi!

Half-Life: Alyx 11 dakikalık yeni bir video aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Valve’in 2020 model oyunu olarak Mart ayında lansmana çıkması beklenen Half-Life: Alyx Steam üzerinde ön siparişlerde yer almaya devam ederken oyun içerisine dair yeni görüntüler ortaya çıktı.

2019’un son aylarında duyurulan Half-Life: Alyx normalde 92.00 TL olarak ön siparişlere açılmuştı. Kısa süre sonra yüzde 10 indirimle 82.80 TL fiyat etiketine kavuşan yapım Mart ayında bilgisayar platformu için lansmana çıkacak. Tek oyunculu olarak birbirinden farklı karakterlere ev sahipliği yapacak olan oyun da kısır bir uzaylı ırkına karşı mücadele edecek, imkansız bir dövüşün hikâyesine ortak olacağız.

Yeni bir direnişin kurucuları arasında yer alacağımız oyunda gizli bilimsel faaliyetler yapacak, eleştirel araştırmalar yaparak yeni bilgiler elde edebilecek, düşman hakkında daha fazla bilgi elde edebileceğiz.

PC Games N’in yapmış olduğu haber ile oyuna dair yayınlanan yeni videoyu izleme fırsatı bulduk. 11 dakikalık yeni video tamamen oyuncuları bilgilendirici bir içeriğe sahip. Oyun içerisinde ilerleyiş, silahlar hakkında bilgiler, oynanış atmosferi ve daha fazlası oyuncular ile paylaşılıyor.

Yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol