Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Guild Wars 2 Yaz Güncellemeleri Duyuruldu

Guild Wars 2, Living World Sezon 1'in daha fazla bölümü ve ikonik dünya patronlarına yönelik yenilemeler de dahil olmak üzere yazın geri kalanı için planlarını açıkladı.

Guild Wars 2, üçüncü büyük genişleme paketi olan End of Dragons’un başarısının ardından yükselişe geçti. Yakın tarihli bir basın bülteninde oyun, MMORPG için yaz ve sonbahar boyunca sürecek mevcut planlarını açıkladı.

ArenaNet’in Temmuz ayı stüdyo güncellemesi, Guild Wars 2’de önümüzdeki birkaç ay için bir yol haritası sağladı. Yaz boyunca uzun vadeli hedeflere ek olarak, 19 Temmuz’da yayınlanacak olan bir sonraki güncelleme hakkında bilgi verdi. Evet, en yeni içerik güncellemesi 5 gün sonra yayınlanacak.

Guild Wars 2 Yaz Güncellemeleri

Guild Wars 2

Her şeyden önce, Living World 1. Sezonun üçüncü bölümü olan “Clockwork Chaos” çıkış yapacak. Scarlet Briar olay yerine bomba gibi bir giriş yapacak ve kendisini Lion’s Arch ve genel olarak dünya için büyük bir tehdit olarak gösterecek. Guild Wars 2’deki Living World Sezon 1’in geri kalanı gibi yeni bölüm de tüm oyuncular için kalıcı olarak ücretsiz olacak.

Guild Wars 2 ayrıca oyundaki çeşitli oyun mekaniğini de değiştirecek. Orijinal bölgelerden birkaç düşük seviyeli boss (Great Jungle Wurm, Shadow Behemoth, Svanir Shaman Chieftain ve Fire Elemental) yeni sistemler ve onları geliştirmek için tasarım felsefeleri kullanarak 10 yıldan beri ilk kez mekaniklerini yenileyecek.

Geliştici ekibin tüm planladığı bu değil. Ayrıca 2 Ağustos’ta Festival of the Four Winds başlayacak ve Kralkatorrik Legendary Weapon görünümleri ve denge değişiklikleri yapılacak. Living World Sezon 1’in dördüncü bölümü 13 Eylül‘de çıkış yapacak.

Son olarak Guild Wars 2’nin 10. yıl dönümü 23 Ağustos‘ta ve hemen ardından Gamescom 2022 gerçekleşecek. ArenaNet’in, oyunun dördüncü genişleme paketi için bir duyuru gibi etkinlik için büyük bir planlanmış olması mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.