Guild Wars 2

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.4

Kullanıcı

Guild Wars 2 Geri Dönüş Etkinliklerinde Son Hafta

Guild Wars 2'de geri kaldıysanız endişe etmenize gerek yok.

ArenaNet bir süre önce MMORPG oyunu Guild Wars 2 için Welcome Back adı altında bir geri dönüş etkinliği düzenlemişti. Uzun soluklu etkinlikte amaç eski Guild Wars 2 oyuncularının oyuna geri dönmesi ve ilerleyişlerinde geri kalmamalarıydı. Şimdi ise geri dönüş etkinliğinde beşinci ve son haftaya gelmiş bulunuyoruz.

Geçen birkaç hafta boyunca ArenaNet Guild Wars 2 oyuncularına çok fazla şey sundu. Her hafta geri dönen oyuncuların Sezon 4 ilerleyişlerini hızlandırmak için bir ücretsiz Living World Season 4 bölümü sunuldu. Böylece hem hikayeden, hem de oyundan geri kalmadılar.

Şimdiye kadar A Bug in the System, Long Live the Lich, A Star to Guide Us Living World bölümleri oyunculara ücretsiz verilirken, bu son haftanın ücretsiz bölümü ise All or Nothing oluyor.

Tıpkı önceki haftalarda olduğu gibi geri dönüş yapan oyuncular hafta boyunca sürecek yapımcı canlı yayınlarını izleyebilirler. Aynı zamanda Gem Store üzerinde de ücretsiz Transmutation Charges satılıyor. Bunları da bir an önce envanterinize katmak isteyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol