Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Guardians of Ember’ın Haklarını Gameforge Aldı

Bundan sonra Guardians of Ember da Gameforge yayıncılığında oyunculara sunulacak.

İzometrik aksiyon MMORPG oyunu Guardians of Ember’ın yayın haklarını ve lisansını GameForge firması satın aldı. Aktarım işlemi 1 Eylül 2018 tarihinde gerçekleşecek. Oyun daha önce Insel Games aracılığıyla Steam’de buy to play olarak yer alıyordu.

guardians of ember haklarini gameforge aldi 1

Guardians of Ember artık Gameforge’a geçerken, ödeme metodlarının nasıl kalacağı ise merak konusu. Daha önce Guardians of Ember ücretli olarak satılsa da, şimdiye kadar Gameforge’un yayınladığı her oyun free to play olarak çıkış yaptı. Dolayısıyla Guadians of Ember da artık free to play bir oyuna dönüşebilir.

Daha önce duymayanlar için hatırlatalım, Guardians of Ember izometrik aksiyon MMORPG türünde bir oyun. Dolayısıyla bu yönüyle Path of Exile ile MU Legend gibi başarılı yapımlara epey benziyor.

Transfer işleminden sonra daha önce Guardians of Ember’ı Steam’de oynadıysanız eskisi gibi devam edebileceksiniz. Aynı istemci ve aynı giriş ekranı kullanılacak. Ayrıca var olan ilerleyişiniz de tamamen aktarılacak. Yani ne karakterlere, ne de üzerindeki envantere herhangi bir zarar gelmeyecek. Daha önce satın alınan paralı içerikler de hesabınızda kalmaya devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.