Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTR3 de Gamescom 2018’de Olacak

Uzun yıllar geçmesine rağmen GTR3 projesi hâlâ ayakta duruyor.

2012 yılında SimBin tarafından geliştirilen yarış oyunu GTR3’ü hatırlıyor musunuz? Pek çok kişi aradan geçen zaman içinde bu ismi haliyle unuttu fakat görünüşe göre yarış oyununun geliştirme süreci devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre bu yıl Almanya’da düzenlenecek olan Gamescom 2018 etkinliğinde gösterilecek oyunlardan birisi de GTR3 olacak.

gtr3 de gamescom 2018de olacak 1

Yapımcı firma Catalyst Games’e göre GTR3 çoklu platform bir oyun olacak. Yani PC’nin yanı sıra oyun konsolları için de çıkış yapacak. SimBin tarafından geliştirilen sıradaki motor sporları oyunu Gamescom 2018 fuarında karşımıza çıkacak ve buna dair yeni ekran görüntüleri de yayınlandı.

Hem PC, hem de konsollar için çıkış yapacak olan sıradaki SimBin oyunu GTR3’de FIA World Endurance Championship turnuvası da yer alacak ve oyun bu ayın sonunda Gamescom 2018’de bekleyenlere tekrar tanıtılacak.

Bunlar dışında GTR3’le ilgili herhangi bir ek bilgi yayınlanmadı. Ayrıca oyunun 2012’den bu yana kaç kere geliştirme sürecinin yeniden başladığını da bilmiyoruz. 6 senelik zaman diliminde GTR3’ün oyun motorunun ve mekaniklerinin de epey değişmiş olma ihtimali var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.