GTA Trilogy Oynanış Videoları Sızdırıldı!

Tüm zamanların en iyi oyunu ünvanına sahip olan GTA, çıkacak olan oyununda serisinin yenilenmiş versiyonlarını içeren Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'dan oynanış videoları sızdırıldı.

Yayıncılığını Rockstar Games’in üstlendiği tüm oyunseverler tarafından sevilen seri Grand Theft Auto’nun remaster sürümü GTA Trilogy – The Definitive Edition’dan ilk oynanış YouTube ve Reddit’te sızdırıldı.

GTA Trilogy Yarın Çıkacak

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, daha önce de sızıntıları ile gündeme geldiği gibi 11 Kasım’da yani yarın PC, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 formatlarında kullanıcıların beğenisine sunulmak için piyasaya sürülecek. Gelecek oyunun paket içeriğindeki San Andreas, ilk günden itibaren Xbox Game Pass üzerinden erişilebilir olacak. 

GTA Trilogy

Söz verilen diğer geliştirmeler arasında elden geçirilmiş grafikler, oyunların mini haritaları aracılığıyla daha iyi gezinme ve sırasıyla Xbox ve PlayStation’daki Başarılar ve Kupalar gibi ödüllerin özellikleri yer alıyor. Switch’te oyun hareket kontrollü nişan alma ve dokunmatik ekran kontrollerine sahip olacak ve PC’de oyunlar Nvidia’nın DLSS teknolojisi ile uyumlu olacak. GTA Trilogy Vice City oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

GTA San Andreas oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol