Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Trilogy Definitive Edition Fiziksel Sürümü Ertelendi

GTA hayranlarının merakla beklediği oyun Trilogy Definitive Edition dijital ortamda satışa çıktı. Yakın zamanda fiziksel sürümü gelmesi beklenen oyun yine ertelendi.

GTA Trilogy Definitive Edition’ın fiziksel sürümünün çıkışı beklendiği gibi Aralık ayının başlarında olmayacak. Ayrıca belirtmek gerekirse oyunun özensiz durumu göz önüne alındığında ertelenmesi şimdilik en iyisi bu. Rockstar, şu anda olduğu gibi, oyunun PS4 ve Xbox One / Xbox Series X‘te fiziksel çıkışını 17 Aralık’a ertelemeye karar verirken, Nintendo Switch sürümü 2022’nin başlarında gelecek.

Rockstar’ın gecikmeyle ilgili tweet’i herhangi bir özel neden belirtmedi ancak spekülasyon yapılacak çok şey var. Göz kamaştıran yağmur efektleri, sarsıntılı işaretler ve genel kararlılıkla ilgili sorunları hedefleyen güncellemeler bu sabah kadar yakın bir zamanda gelirken, bu oyunların makul ve modern bir versiyonunu sunmak için yapılacak çok daha fazla değişiklik yapılması gerek.

GTA Trilogy Definitive Edition Fiziksel Sürümü 17 Aralık’ta Geliyor

GTA Trilogy Definitive Edition

GTA Trilogy’nin fiziksel sürümünün gecikmesinin son dakika iyileştirmeleriyle ilgili olup olmadığını ve gerçekten de bırakılmaması gereken tam olarak gizli olmayan bazı dosyaları (müzik dahil) çıkarmakla ilgili olup olmadığını merak ediliyor. Hayranlar, Nintendo Switch kutusunda burada Amazon’da görüldüğü gibi hemen fark edildi.

Halihazırda mevcut olan dijital sürümler gibi, PS4 ve Xbox One / Xbox Series X’teki fiziksel kopyalar da 59.99 dolara mal olacak. Daha birçok güncelleme ve pazarlık kutusuna düşme ile lezzetli hale gelebilir. Gerçekten hayranlar GTA III, Vice City veya San Andreas’a geri dönmeyi umut ediyor. İlerleyen zamanlarda her şey değişebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.