Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA San Andreas Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

İkon oyun için Türkçe Yama rehberi burada!

GTA San Andreas Türkçe yama kurulum rehberi ile karşınızdayız. Video oyun tarihinin kült yapımları arasında olmayı sonuna kadar hak eden GTA San Andreas, çıkışının üzerinden 8 seneden fazla zaman geçmesine rağmen hala geniş bir oyuncu tabanına sahip.

Oyundaki görevleri doğru bir şekilde yerine getirmek ya da hikayeyi daha iyi kavramak için GTA San Andreas Türkçe yama kurulumuna ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Gta San Andreas hileleri 1

GTA San Andreas Türkçe yama nasıl kurulur sorusunun cevabına geçmeden önce, yamanın içeriğinden kısaca bahsedelim. GTA TR ekibi tarafından hazırlanan yama paketi, oyunda karşılaşabileceğiniz metin ve konuşma bazlı tüm sahnelerin çevirisini kapsıyor. Tam içeriğe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

GTA San Andreas Türkçe Yama İçeriği:

Ana görevler
Yan görevler
Rastgele olaylar
Görev harici telefon görüşmeleri
Karakter geçişindeki olaylar
Sokakta rastgele konuşan insanlar
Tüm SMS mesajları
Tüm mailler
Metin tabanlı internet siteleri
Terapist bölümleri
Sinema filmleri
TV programları
Menü
Yönetmen modu
Video modu
Aktivite menüleri
Girilebilen dükkanların menüleri
Başarımlar

GTA San Andreas Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA San Andreas, bugüne kadar tüm dünya genelinde 27.5 milyondan fazla kopya sattı ve milyonlarca dolar gelir elde etti. Düşük sistem gereksinimleri sebebiyle hala dünyanın dört bir yanında tabiri caizse çılgınlar gibi ilgi görüyor. Kült yapım, ülkemizdeki çoğu kişi tarafından Türkçe olarak oynanıyor. Zira GTA San Andreas’i kendi ana dilinizde oynamak hikayeye çok daha derinlemesine girmenizi sağlıyor. Peki, GTA San Andreas için hazırlanan Türkçe yama nasıl kurulur?

Sizler için hazırladığımız rehber ile GTA San Andreas Türkçe yama yükleme işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden, oyunu Türkçe oynamak için hangi adımları izlemeniz gerekiyormuş onlara bakalım.

gta sa san andreas hava durumu hilesi 1024x572 1

GTA San Andreas Türkçe Yama Yükleme Rehberi

İlk olarak verdiğimiz link üzerinden yama dosyasını indirip kurulum dosyasını açın. Aşağıda göreceğiniz yükleme paneli karşınıza çıkacak.

gta yama haber fotosu

Karşınıza çıkan bu panelde”sonraki” butonuna basarak ilerleyin. Ardından karşınıza dosyanın nereye kurulacağına dair bir ekran çıkacak. Seçim kısmında sistem otomatik olarak Steam sürümüne ait dizini seçse de oyuna Steam’den bağımsız olarak sahipseniz “Gözat” seçeneğine tıklayarak kurulu olduğu dizini seçerek kurulumu başlatın. Kurulum tamamlandıktan sonra oyun ayarlarından altyazıları aktif hale getirerek Türkçe yamaya ulaşabilirsiniz.

Türkçe Yama Silme

Eğer yamadan memnun kalmayıp orijinal dil ayarlarına geri dönmek isterseniz de yapmanız gereken oldukça basit. Denetim Masası’na girin ve buradan Program ekle – kaldır seçeneğini seçin. Ardından bu kısımda Türkçe yamayı bulun ve “kaldır” seçeneğine tıklayın. Kaldırma işlemini tamamladıktan sonra oyunun orijinal dil ayarları geri yüklenecektir.

GTA V için hazırladığımız Türkçe yama haberine de bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.